Bücher: Sozialwissenschaften

Zahl der Lose: 47

17302.

Rufpreis:
2 000 HUF

Balás Károly: Politikai gazdaságtan I-II. kötet. Bp., 1922, Eggenberger-féle Könyvkereskedés, 488+2+491-919 p. Átkötött félvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval. Ritka!
17303.

Rufpreis:
5 000 HUF

Sombart Werner: A szocializmus és a szociális mozgalom. Fordította: Vezsenyi Béla. Társadalomtudományi könyvtár. Bp., 1908, Grill. Kiadói kissé kopott egészvászon-kötés.
17304.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kerényi György: Magyar énekes népszokások. Bp., 1982, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé kopott, szakadozott papír védőborítóban.
17305.

Rufpreis:
1 600 HUF

17306.

Rufpreis:
2 800 HUF

17307.

Rufpreis:
800 HUF

17308.

Rufpreis:
1 000 HUF

17309.

Rufpreis:
1 000 HUF

17310.

Rufpreis:
800 HUF

Magyar-török, török-magyar útiszótár. Bp.,1987, Terra. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
17311.

Rufpreis:
800 HUF

17312.

Rufpreis:
800 HUF

Friedrich Nietzsche: Ecce Homo. Nietzsche Válogatott Munkái. Sajtó alá rendezte és fordította: Varró István. Bp.,[1926], Világirodalom Könyvkiadó-Vállalat, 238+2 p. Kiadói félvászon-kötés.
17313.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF