https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Sozialwissenschaften Zahl der Lose: 47
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1614771
17302
355
0
2000
Books: Social sciences
Kunstobjekte & Papier
1
Dr. Fanta Róbert Adolf: Társadalom és vallás. Nagyvárad, é.n.(1912),Neumann Vilmos Könyvnyomdája, Szerzői kiadás, 152+IV+3 p. Kiadói kopottas szecesziós aranyozott egészvászon-kötés, egy-két foltos lapszéllel.
Das Lot is nicht erreichbar
1905460
17303
355
0
5000
Books: Social sciences
Kunstobjekte & Papier
1
Balás Károly: Politikai gazdaságtan I-II. kötet. Bp., 1922, Eggenberger-féle Könyvkereskedés, 488+2+491-919 p. Átkötött félvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval. Ritka!
Das Lot is nicht erreichbar
1996245
17304
355
0
1000
Books: Social sciences
Kunstobjekte & Papier
1
Sombart Werner: A szocializmus és a szociális mozgalom. Fordította: Vezsenyi Béla. Társadalomtudományi könyvtár. Bp., 1908, Grill. Kiadói kissé kopott egészvászon-kötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1822393
17305
355
0
1600
Books: Social sciences
Kunstobjekte & Papier
1
Kerényi György: Magyar énekes népszokások. Bp., 1982, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé kopott, szakadozott papír védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
1819432
17306
355
0
2800
Books: Social sciences
Kunstobjekte & Papier
1
Mozsárné Magay Eszter-P. Márkus Katalin: Angol-magyar, magyar-angol tanulószótár érettségizőknek és nyelvvizsgázóknak. Szeged,2008, Grimm. Második, javított kiadás. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1791028
17307
355
0
800
Books: Social sciences
Kunstobjekte & Papier
1
Ratzenhofer Gusztáv: A szociológiai megösmerés lényege. Fordította: Timár László. Társadalomtudományi Könyvtár. Bp.,1908, Grill Károly. Kiadói kopottas egészvászon-kötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1834997
17308
355
0
1000
Books: Social sciences
Kunstobjekte & Papier
1
Bánhegyi Ferenc: Hon- és népismeret az 5-6. évfolyam részére. Celldömölk, 2002, Apáczai. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1833148
17309
355
0
1000
Books: Social sciences
Kunstobjekte & Papier
1
Haeckel, (Ernst) Ernő: Világproblémák. Népszerű tanulmányok a monisztikus filozófiáról. Írta - -. Ford. Iván Imre és Szabó Sándor. Bp. 1905. Vass József. 414 p. Kiadói, kissé laza egészvászon-kötésben, ritka.
Das Lot is nicht erreichbar
1791025
17310
355
0
800
Books: Social sciences
Kunstobjekte & Papier
1
Lester F. Ward: A haladás lelki tényezői. Fordította: Dr. Dienes Valéria. Társadalomtudományi Könyvtár. Bp.,1908, Grill Károly. Kiadói kopottas egészvászon-kötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1905225
17311
355
0
800
Books: Social sciences
Kunstobjekte & Papier
1
Magyar-török, török-magyar útiszótár. Bp.,1987, Terra. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. 1779720
17312
355
0
800
Books: Social sciences
Kunstobjekte & Papier
1
Zugor István: Magyar-holland szótár. Hongaars-Nederlands Woordenboek. Bp.,1979, Terra. Kiadói egészvászon-kötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1794685
17313
355
0
1600
Books: Social sciences
Kunstobjekte & Papier
1
Friedrich Nietzsche: Ecce Homo. Nietzsche Válogatott Munkái. Sajtó alá rendezte és fordította: Varró István. Bp.,[1926], Világirodalom Könyvkiadó-Vállalat, 238+2 p. Kiadói félvászon-kötés.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse