Bücher: Sozialwissenschaften

Zahl der Lose: 47

17290.

Rufpreis:
800 HUF

Dr. Nemes Zoltán: Az egységes magyar gyorsírás tankönyve. I. rész. Fogalmazási gyorsírás. A közép- és középfokú iskolák számára. Bp.,[1933],Szerzői kiadás,(Franklin-ny.), 52 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban.  A szerző által dedikált.
17291.

Rufpreis:
1 000 HUF

A lélek és az értelem abc-je. Reader's Digest válogatás. Szerk.: Guiness, Alma E. - Scott-Macnab, Justine. Bp., 1997, Reader's Digest. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
17292.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ortutay Gyula: Kis magyar néprajz. Bp., 1966. Gondolat, + Tasnádi-Kubacska András: A mondák állatvilága. Bp., 1939. kir M. Term tud Társ.
17293.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr. Moravcsik Ernő Emil: Gyakorlati elmekórtan. Bp., 1897, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel.
17294.

Rufpreis:
6 000 HUF

17295.

Rufpreis:
3 000 HUF

17296.

Rufpreis:
1 000 HUF

17297.

Rufpreis:
2 000 HUF

17298.

Rufpreis:
1 000 HUF

17299.

Rufpreis:
1 200 HUF

17300.

Rufpreis:
2 000 HUF

17301.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF