Drucksachen Zahl der Lose: 180
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1902479
12562
354
Printed Materials
cca 1920-1950 10 db nótáskönyv
2004878
12563
354
Printed Materials
1920 Budapesti Közlöny 3 száma: 1920.január 1., március 31., április 30. Bennük a kor híreivel. Bp., Athenaeum, 6+8+8 p.
2024189
12564
354
Printed Materials
1920-1970 Újság tétel: Fidibusz, Nyíl, Népszabi, Revue Monats, Nagykörút 2020036
12565
354
Printed Materials
1920 Képes Krónika. 1920. jún. 1. , II. évf. 22. sz. Számos érdekes fotóval, írással. A címlapon Horthy Miklós kezet fog Hegedüs Pál 48-as honvédhadnaggyal Budavár visszavételének 71. évfordulóján. 2017702
12566
354
Printed Materials
1924-1931 Erdélyi Magyar Lányok több majdnem teljes évfolyama. Szerk.: Kende János. Négy félvászon-kötetben, egybekötve, festett lapélekkel, kopott, foltos borítókkal, közte hiányzó számokkal, közte szakadt sérült, lapokkal, és néhány hiányzó lappal, változó, részben megviselt állapotban. Ritka! Erdélyi Magyar Lányok kolozsvári kiadású folyóirat volt, Kende János szerkesztésében, 1920. november 15-1931. december 20. között jelent meg. 2021046
12567
354
Printed Materials
cca 1925 Gödöllői látképek, 12 db képet tartalmazó füzet, szép állapotban, 10×7 cm 2021718
12568
354
Printed Materials
1926 Debrecen, Meghívó a Magyar Királyi Tisza István Tudományegyetem Horthy Miklós jelenlétében rendezendő zárókőletételi ünnepélyére 2018118
12569
354
Printed Materials
1926 Pengő-korona átszámító koron 2005292
12570
354
Printed Materials
1927 Concha Győző: Van-e magyar társadalom? Nincs. Klny. a Társadalomtudomány 1927. évi 3-4. számából. Tűzött papírkötésben, jó állapotban, 20 p.
2020785
12571
354
Printed Materials
1927 Magyar Óra-, és Ékszeripar. V. évf. 12. sz. 1927. június 15. Szerk.: Schwarz Zsigmond. Korabeli reklámokkal. Papírkötés, 281-304 p. 2020774
12572
354
Printed Materials
1927 Magyar Óra-, és Ékszeripar. V. évf. 11. sz. 1927. junius 1. Szerk.: Schwarz Zsigmond. Korabeli reklámokkal. Papírkötés, 245-280 p. 2021721
12573
354
Printed Materials
1928 A balassagyarmati ügyvédi kamara memoranduma Rothemere lordhoz az elcsatolások ügyében, ceruzás aláhúzásokkal, 11p Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF