1901 Pesti Hírlap jegyzék-naplója, ingyenes melléklet a Pesti Hírlap előfizetői részére, 1901. dec., az elülső borítón kis szakadással, egy lapon bejegyzéssel.
1904 Idegenforgalom és közlekedés. Az Idegenforgalmi és Utazási Vállalat (Központi Menetjegyiroda) beszámolója. 1902. szeptember 10.-től -1903. dec. 31.-ig. Bp.,1904, Idegenforgalmi és Utazási Vállalat, (Bp., Márkus Samu-ny.), 131 p. Kiadói kartonált papírkötésben, javított gerinccel, kissé sérült borítóval, de belül jó állapotban.
1905 Rohonczy Gedeon nyílt levele Gróf Andrássy Gyulához s a Válasz! "Attól, aki erre leghivatottabb volt." Bp.,1905, Pallas, 30+2 p. Papírkötésben, a 7. oldalon ceruzás jegyzettel.
cca 1910-1920 Rába. A "K" typusu motoreke kezelési utasításai. Győr, Magyar Waggon- és Gépgyár Rt. Automobil- és motoreke-osztály,(Győr, László Izsó-ny.), 39+1 p. Szövegközti illusztrációkkal. Aranyozott egészvászon-kötés, sérült gerinncel, az egyik lapon (5/6.) az illusztrációt visszaragasztották.
1910 Fehér Kereszt Országos Lelencház Egyesület naptára. Kiadói szecessziós díszítésű egészvászon kötésben. Benne a Fehér Kereszt egy körlevelével. A borítója némileg kopott, napszítta.