https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Drucksachen Zahl der Lose: 180
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1478461
12526
354
0
1000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1895-1901 Böckh János: Igazgatósági Jelentés. Különlenyomat a Magyar Kir. Földtani Intézet 1894-1899. évi jelentéséből. Bp., 1895-1901, Franklin-Társulat, 35+26+25+28+26+25 p. Átkötött félvászon kötés, kissé fakó gerinccel, intézményi bélyegzővel. Jó állapotban. 2023834
12527
354
0
3000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1896 Medárd napi országos marha- és lóvásár hirdetménye. Budapest. 30x42 cm 1748810
12528
354
0
2600
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1897 Orvosi Heti Szemle XII. kötet. 1-26. sz. Fél évfolyam,(január-június.) Szerk.: Dr. Flesch Nándor. Aranyozott egészvászon-kötés, hiányzó elülső szennylappal, kopott borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
2023814
12529
354
0
1200
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1897 Magyar színész egyesület és nyugdíj intézel alapszabályai kivonat. 2019923
12530
354
0
2000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1898 Magyarország népeihez. Kossuth Lajos 1848. december 22-i kiáltványának facsimiléje, A magyar nemzet története 10. kötetének (Szerk.: Szilágyi Sándor. Bp., 1898, Athenaeum) melléklete, az alsó szélein vágottak.
Das Lot is nicht erreichbar
1478293
12531
354
0
800
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1898 A Magyar Királyi Földtani Intézet évi jelentése 1897-ról. Bp., 1898, Franklin-Társulat, 210 p.+2 t. Átkötött modern félvászon. Jó állapotban. 2007309
12532
354
0
8000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1901 A Magyar Iparművészet c. folyóirat 1-6. számai. 6 db. Jó állapotban
Das Lot is nicht erreichbar
1898857
12533
354
0
1000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1900 9 db könyvillusztráció, festményekről készült nyomatok, különböző méretben
Das Lot is nicht erreichbar
2018501
12534
354
0
1000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1900 Collmann-féle vezérmű leírása, hajtott, 25p
Das Lot is nicht erreichbar
2023902
12535
354
0
1200
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1900 Az ujpesti Kisfaludy kör táncestélyének meghívója 6p. 1909344
12536
354
0
1000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1900 Ricordo di Roma, leporelló könyvecske számos képpel, félvászon kötésben 2017956
12537
354
0
1000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1900-1940 Vegyes régi szentkép tétel, 13 db, 12x7 cm és 9x5 cm közötti méretben
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse