1929 Stabilimento Balneario "Széchényi" della Capitale Budapest. Olasz nyelvű idegenforgalmi prospektus. Bp., 1929. Tip. Muncipiale Budapest, fekete-fehér fotókkal, 12 sztl. lev.+ Hotel St. Gellért und Thermalheilbad. Német nyelvű idegenforgalmi prospektus. Fekete-fehér fotókkal. Bp., 1929, Haupstädtische Hausdruckerei.
1929 Debreceni Szemle. Tudományos Folyóirat. 1929. január-december, III, teljes évfolyam. Szerk.: Hankiss János, Milleker Rezső. Debrecen, 1929, (Debrecen Sz. Kir. Város-Tiszántúli Ref. Egyházkerület Könyvnyomda-Vállalata-Városi Nyomda-ny.), IV+556 p.+5 t. Félvászon-kötés, bekötött eredeti papírborítókkal, kissé kopott borítóval, intézményi bélyegzővel, kijáró lappal.
cca 1930-1940 Haldenwanger Laboratorium Porzellan. Nagybani raktár. Erdélyi és Szabó Laboratoriumi, Felszerelések és Precíziós Mérlegek Gyára. Árúkatalógus, 11 p.