1858 Szépirodalmi Közlöny, 1858. Április 4. - Június 27. I. évfolyam második fele, töredék évfolyam, 53-27.-77-51. számok. Szerk.: Szelestey László. Pest, Emich Gusztáv, 1253-1832. p. Korabeli kopottas félvászon-kötés, néhol foltos lapokkal, sérült hátsó kötéstáblával.
1874 az Üstökös (szerk.: Jókai Mór) 26. évfolyama, egybekötve, érdekes írásokkal, sérült vászonkötésben, jó állapotban, az első lapok foltosak, egyébként jó állapotban
1879 Deák Farkas: Magyar hölgyek leveleiről. Értekezések a Társadalmi Tudományok Köréből. V. köt. IX. sz. Bp., 1879, MTA, 25 p. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.
1889 Orvosi Heti Szemle VII. kötet. 1-26. sz. Fél évfolyam,(július-december.) Szerk.: Dr. Flesch Nándor, Heltai Manó. Aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, a szennylapok és az utolsó lap hiányoznak.
1890-1895 Képes folyóirat. Vasárnapi Újság füzetekben. 7 száma. Szerk.: Nagy Miklós. Az egyik borító hátoldala hiányzik, a borítókon szakadással, intézményi bélyegzőkkel.