Ungarnfibel. Eine Bilderreihe aus dem Leben und Schaffen des ungarischen Volks. Bp., é. n., Verlag des königlich ungarischen Handelsamts. Balogh Rudolf fényképeivel. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval.
Magyarország helységnévtára 1933. Szerk.: M. Kir. Központi Statisztikai Hivatal. Bp., 1933, Hornyánszky, VIII+839+1 p.+ 7 térkép. Későbbi félvászon kötésben, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel, javított kötéssel, de belül jó állapotban.
Garbóci László: Budafok-Tétény. XXII. kerület. Budapest városrészei. 22. Bp., é.n., CEBA. Magyar, német, és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
Cholnoky Jenő: A sárkányok országából. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), XV+ 407 p. + 1 kihajtható térképpel. Számos szövegközti, és egészoldalas rajzzal, ábrával fotóval illusztrálva. Kiadói illusztrált, aranyozott félvászon-kötés, rossz állapotban, kopott borítóval, sérült gerinccel és borítóval, a hátsó kötéstábla részben elvált a könyvtesttől, a térkép kijár, szakadt, a térképhez amatőr tokot ragasztottak be, a 24. oldal foltos.
Vegyes Pécs témájú könyvtétel, 3 db: Roisz Erzsébet: Pécs. Kalmár Lajos, Lábady István, Pesti András fotóival. Pécs, 1995, Alexandra. Kiadói kartonált papírkötés. A pécsi székesegyház. Dr. Lévárdy Ferenc, Boros László és Kalász Gyula tanulmányaival. Csonka Károly fotóival. Pécs, 1991, Püspöki Hivatal. Kiadói kartonált papírkötés. Pécs. Ortofotók. Szerk.: Székely László. Pécs, 2001, Székely és Társa. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Az első száz év. The first century. British American Tobacco. Hungary. Szerk.: Kiss Zoltán. Pécs, 2012, BAT Pécsi Dohánygyár Kft. Kiadói kartonált papírkötés.