Orbán Balázs: Torda város és környéke. 33 nagy és 12 szövegképpel. Bp., 1984, Helikon, 479 p. Csatári Dánielnek Orbán Balázs eszméi c. kísérőtanulmányával. Reprint kiadás! Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban,a papír védőborító hullámos, foltos, az elülső kötéstábla foltos.
Sopron szab. kir. város közkönyvtárának összesített könyvjegyzéke. I. kötet. Magyarnyelvű munkák. Összeállította: Kund Aranka. Sopron, 1932, Székely és Társa, VII+383 p. Korabeli reklámokkal. Magyar és német nyelven. Kiadói félvászon-kötés.
1942-1944 A Ferences világmissziók sorozat 3 kötete: Schrotty Pál: Róma; Lombos László: Pogány istenek árnyékában.; Longrey János: A vérbosszú. Bp.,1941-1944, Ferences Missziók Országos Ügyvivősége.
Karl Baedeker: Italien von den Alpen bis Neapel. Kurzes Reisehandbuch. Leipzig, 1908, Verlag von Karl Baedeker, XLII+412 p. Hatodik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, festett lapélekkel, térképekkel illusztrálva. Német nyelven. / Linen-binding, in German language. Sixth edition.