Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 152

15072.

Rufpreis:
800 HUF

Orbán Balázs: Torda város és környéke. 33 nagy és 12 szövegképpel. Bp., 1984, Helikon, 479 p. Csatári Dánielnek Orbán Balázs eszméi c. kísérőtanulmányával. Reprint kiadás! Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban,a papír védőborító hullámos, foltos, az elülső kötéstábla foltos.
15073.

Rufpreis:
1 000 HUF

Óbuda évszázadai. Szerk.: Kiss Csongor. Bp.,2000, Better. Második, javított és bővített kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
15074.

Rufpreis:
1 800 HUF

Costanza Poli: Toszkána. Firenze, Siena, Pisa. Fordította: Király Erzsébet. A világ legszebb helyei. Bp., é..n, Gabo. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15075.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Gink Károly-Turánszky Ilona: Azerbajdzsán. Paloták,tornyok, mecsetek. Bp., 1976, Corvina. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15076.

Rufpreis:
1 200 HUF

15077.

Rufpreis:
4 000 HUF

1942-1944 A Ferences világmissziók sorozat 3 kötete:   Schrotty Pál: Róma; Lombos László: Pogány istenek árnyékában.; Longrey János: A vérbosszú. Bp.,1941-1944, Ferences Missziók Országos Ügyvivősége.
15078.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szemelvények elődeink életéből. Szarvas 1740-1960. Szerk.: Dr. Kutas Ferenc. Szarvasi Krónika Kiskönyvtára 16. Szarvas, 2011, Szarvasi Krónika. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 110 példányban.
15079.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

15080.

Rufpreis:
1 000 HUF

Garai Attila-John Palmer-Fráter Zoltán:Világjárók lexikona. Bp., 1998, Reader's Digest Kiadó Kft. Kiadói kartonált papírkötés.
15081.

Rufpreis:
1 600 HUF

Csendes Béla: Ráadás a maradékból. Versek. 1991-1994. Wien (Bécs), 1995, Sodalitas. Kiadói papírkötés, jó állapotban. A szerző által dedikált.
15082.

Rufpreis:
800 HUF

15083.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF