Antik Zahl der Lose: 34
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1869756
11053
349
Antique
Szecessziós alpakka tál, jelzés nélkül, apró lyukkal, 36×22 cm
1960036
11054
349
Antique
cca 1800 monogramos ón tál, jelzett, d:30,5 cm
1741941
11055
349
70000
Antique
XIX. sz. Cseh címerállattal és városcímerrel díszített pallos. Díszített markolattal / Czech broadsword with ornamented handle. 104 cm
1741893
11056
349
Antique
XIX. sz. Indiai dísztőr gazdagon vésett pengével. Fém borítású markolattal, fém hüvellyel (rajta kis horpadás) / Indian ornamented dagger with rich ornaments. Metal cover, metal case 1741531
11057
349
Antique
XX. sz. eleje: Indiai dísztőr, vésett pengével, kidolgozott bőr hüvellyel / Indian dagger with elaborated leather sheath 59 cm
1741537
11058
349
Antique
XX. sz. eleje: Indiai dísztőr, vésett pengével, kidolgozott bőr hüvellyel / Indian dagger with elaborated leather sheath 60 cm
1981976
11059
349
Antique
Ezüst (Ag.) füles achát kosárka, jelzett, hajszál repedéssel, m:10 cm
1982019
11060
349
Antique
WMF toast tartó, ezüstözött alpakka, jelzett, m:11 cm, h:17 cm
1982062
11061
349
Antique
Britanoid ezüstözött alpakka teaforraló (hiányos) kannával, jelzett, jó állapotban, m:31 cm 1983005
11062
349
Antique
Wmf kraklé gyertyatartó, réz lábakkal, apró karcolásokkal, jelzett, m: 22 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF