https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Antik Zahl der Lose: 34
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1933448
11028
349
0
6000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Kínai kő pecsétnyomó sárkány figurával 7 cm, saját tokkal
Das Lot is nicht erreichbar
1944785
11029
349
0
12000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Kelta karperec pár. Réz replika. Patinás / Antique Celtic bracelet pair replica. d: 8 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1983055
11030
349
0
12000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Női fej, afrikai faragott csont, jelzés nélkül, m:13 cm 1982008
11031
349
0
12000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Agier Founde ezüst (Ag.) nyelű kés készlet ( 6 db), jelzett, h:20,5 cm (6×)
Das Lot is nicht erreichbar
1948298
11032
349
0
30000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Kínai, faragott csont figura. Rozmáragyar? 11 cm / Chinese ebony figure. 11 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1959787
11033
349
0
12000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Kínai sárkány figurás pecsétnyomó, faragott kő, díszítéssekkel / Chinese dragon seal maker. Stone 7,7 cm 1985653
11034
349
0
3000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Faragott csont kalaptű, jó állapotban, h:15 cm 1983000
11035
349
0
28000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Ezüst(Ag) borsdaráló, csont fogóval, jelzett, m: 6 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1849419
11036
349
0
12000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Biedermeier stílusú fa keretes tükör, furnéron hibákkal 82x100 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1948325
11037
349
0
70000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
XIX. sz.: Vadász lőportartó. Réz, fém, szaru. 17 cm / Gunpowder holder. Copper, metal, tusk. 17 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1945533
11038
349
0
40000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1890 Három funkciós (színházi, földi, tengeri) távcső, beépített iránytűvel, bőr borítású, működik, kopott állapotban, márka jelzés nélkül, eredeti erősen kopott bőr tokjában, 11,5×11,5 cm (15,5) / binoculars with compass, without hallmark, in original case
Das Lot is nicht erreichbar
1845509
11039
349
0
48000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
1952 Helsinki olimpián használt diszkosz. Feltehetően Klics Ferenc, ötödik helyet szerző diszkoszvetőé volt. Finland Sportarticles Co. Helsinki. / 1952 Helsinki Olympic Games. Orginal discus probably used by Hungarian athlete Ferenc Klics, finished on 5th place. d: 19 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse