Antik Zahl der Lose: 34
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1960394
11040
349
Antique
cca 1900 Angyalt ábrázoló litografált üvegkép. / Litho angel image on glass 23x19 cm
1974108
11041
349
Antique
Alpakka kínáló, jelzett, eredeti üvegbetéttel (rajta kis hibával, karcolásnyomokkal), m: 15 cm
1924319
11042
349
Antique
1944761
11043
349
50000
Antique
XVII-XVIII. sz. Keleti, vas kézifegyver. Háromlövetű puskaszerű készítmény, melyet kézben tartva, kanóccal használtak. / Antique oriental handgun. Shoots 3 at a time. 20 cm 1985211
11044
349
Antique
Szecessziós osztrák madaras asztali lámpa, bura nélkül, jelzett, kopásnyomokkal, újrakötve, m: 32 cm
1948285
11045
349
40000
Antique
XVIII. sz.: Céhbehívó tábla lakatos céh részére. Lakkozott fa. / Locksmith guild wooden table 30x29 cm
1948291
11046
349
80000
Antique
1937291
11047
349
30000
Antique
Borhűtők. 2 db jelzett ezüstözött alpakka, bacchanália jelenettel / Hallmarked alpacca wine coolers with bacchanalia scnes. d:14 cm, m:15 cm 1985355
11048
349
11000
Antique
Régi orvosi műszer, "Keleti J. orvos-sebészi műszergyára Budapest", 18×17×19,5 cm
1981600
11049
349
30000
Antique
2 db antik Tiffany mintájú, masszív, nagyméretű ólomüveg asztali lámpa magyar színekkel. Búra átmérője 40 cm, magasság: 60 cm / Vintage Tiffany lamps 1869815
11051
349
13000
Antique
1869768
11052
349
14000
Antique
Szecessziós spiáter tál, jelzés nélkül, 35×21 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF