Antik Zahl der Lose: 42
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1936409
11086
348
Antique
Likőrös készlet. Ezüstözött réz tartó (kopott) üvegpoharakkal és likőrös/pálinkás üveggel m: 35 cm
1936686
11087
348
Antique
Argentor, jelzett Art decdo serleg és tálka d: 14 m:13 cm
1924351
11088
348
50000
Antique
XX. sz. eleje: Nagyméretű neobarokk gyertyatartó pár és kandallóóra szett. Festett porcelán, réz. Óra szerkezete hiányos, számlapfa festett porcelán, hibátlan. Gyertyatartó: 70 cm, Óra: 55 cm.
1929067
11089
348
Antique
Historizáló asztali gyertya és gyufatartó, 2 db, sérült üvegbetéttel, m: 14 cm
1963176
11090
348
Antique
Jelzett (LC) réz teaforraló, kopásnyomokkal, m: 36 cm
1913805
11091
348
26000
Antique
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF