https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Antik Zahl der Lose: 42
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1909172
11062
348
0
3800
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Szecessziós Argentor kínáló kosárka, üvegbetéten apró csorbákkal, m: 12,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1912396
11063
348
0
2800
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Argentor szecessziós füles kis kínáló, ezüstözött réz, jelzett, pótolt, üvegbetéttel (apró csorbával), m: 13,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1909224
11064
348
0
2800
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Angol E.P.N.S. áttört gyümölcsös kosár, hibátlan pótolt üvegbetéttel, jelzett, 26×20 cm, m: 9 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1909175
11065
348
0
9000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Szecessziós Argentor nagy füles kínáló, üvegbetéten karcolásokkal, m: 22 cm, d:25 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1909183
11066
348
0
9000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Szecessziós Argentor kosár, pótolt hibátlan üvegbetét, jelzett, m:16 cm, 28×14 cm 1911153
11067
348
0
6500
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Brilland ezüstözött fém talpas kínáló, jelzett, pótolt üvegbetéttel, m:23 cm, d: 25 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1911214
11068
348
0
6500
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Jelzett Bavaria (GBN) réz-fém teaforraló, m: 38 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1911194
11069
348
0
8000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Kayser puttós gyertyatartó, bronz-spiáter, jelzett, apró horpadással a tetején, m:40 cm 1962764
11070
348
0
10000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
cc 1800 monogramos (JF) jelzett ón tál, d:33,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1962896
11071
348
0
8000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Jelzett antik angol ón gyertyatartó, m:27 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1881267
11072
348
0
18000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Alpakka gyümölcsös kosár szamócás díszítéssel. Füllel d:24 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1776719
11073
348
0
28000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1800 Antik perzsa ónozott réz teáskanna, jelzés nélkül, kopásokkal, m: 34,5 cm / cca 1800 Antique tinned cooper tea kettle/samovar, without hallmark, with signs of wear, m: 34,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse