Antik Zahl der Lose: 42
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1863700
11074
348
38000
Antique
1943192
11075
348
44000
Antique
Angol szabadkőműves lánc. Selyem palást, zománc rátétekkel. Néhol kis kopásokkal. / Grand Falcon Lodge No 10215. Freemason chain. Silk and enameled metal. England. XXth century. With some small wear.
1943180
11076
348
34000
Antique
Angol szabadkőműves kötény. Toye & Co. jelzéssel Selyem, bőr, réz rátétekkel. Szép állapotban / Freemason apron. England. XXth century. Silk, leather, copper, 50x42 cm
1895068
11077
348
Antique
Teknőst formázó, nagyméretű bronz kínai pcseétnyomó. / large turtle shaped Chinese bronze seal maker 9x9 cm 1976807
11078
348
30000
Antique
cca 1890 Barokk stílusú bronz padlógyertyatartó, jelzés nélkül, m: 61 cm 1976783
11079
348
50000
Antique
Tizenkét személyes evőeszköz készlet, ezüstözött alpakka, jelzett (AL), eredeti dobozában, összesen: 47 db 1976760
11080
348
28000
Antique
cca 1900 Argentor asztali tükör, ezüstözött alpakka, jelzett, pótolt üveggel, javított, m:50×35 cm 1978011
11081
348
36000
Antique
cca 1900 Részben kézzel festett petróleumlámpa, utólag bekötve, réz szerelékekkel, jó állapotban, m:72 xm
1978664
11082
348
24000
Antique
J.B.T. anno 1906 szecessziós stílusú modern karaffa pár, kézzel festett fajansz, réz szerelékekkel, jelzett, jó állapotban, m:33,5 cm (2×) 1872291
11083
348
15000
Antique
XIX. sz.: Konkvisztádort ábrázoló porcelán tál réz-ón keretben, részben kézzel festett, jelzés nélkül, kopás nyomokkal, d: 24 cm
1885326
11084
348
26000
Antique
cca 1900 Meissen hagyma mintás petróleumlámpa fém szerelékekkel, kézzel festett, jelzett, hiányos szerkezet, porcelánon apró csorba, bura törött, m: 52 cm (71 cm)
1926467
11085
348
110000
Antique
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF