Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 186

Lindner László: Német Demokratikus Köztársaság. Bp., 1981, Panoráma. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóban, egyébként jó állapotban.
15036.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr. Boros Fortunát: Csíksomlyó, a kegyhely. Csíkszereda, 1994, Pallas-Akadémia. Kiadói papírkötés.
15037.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr. Tarnóczi János: A Szent István bazilika éneklő kövei... - A templom története és műemlékei. - Bp.,1938, Sz. István Bazilika. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas gerinccel, volt könyvtári példány.
15038.

Rufpreis:
2 000 HUF

Nyíregyháza története. Szerk.: Cservenyák László-Mező András. Nyíregyházi kiskönyvtár 15. Nyíregyháza, 1987, (Debrecen, Alföldi Nyomda.) Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15039.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Lőrinczy György 5 db fotós könyve:  A Budai vár; Szentendre; Sopron; Bp.,1967-1973, Corvina. Magyar és német nyelven. Kiadói kartonált papírkötésben,  jó állapotban+ Mesterházi Lajos: Budapest. Fekete-fehér fotókkal, közte Lőrinczy György fotóival. Bp.,1972, Corvina. Francia nyelven. Kiadói kartonált papírkötésben,  jó állapotban+ Voit Pál: Szentendre. Fekete-fehér fotókkal, nagyrészt Lőrinczy György fotóival. Bp., 1968, Corvina. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
15040.

Rufpreis:
2 000 HUF

Magyar Műemlékek 2 kötete:  Gerő László: Eger. Magyar Műemlékek.+Entz Géza - Gerő László: A Balaton környék műemlékei. Bp., 1957, Képzőművészeti Alap. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, és kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.+ Városképek - Műemlékek sorozat 1 kötete: Nagy Zoltán-Papp Imre: Szeged. Bp.,1960, Műszaki. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír borítóban.
15041.

Rufpreis:
1 600 HUF

Saysse-Tobiczyk, Kazimierz: In der Hohen Tatra. Warschau, Polonia-Verlag. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban / full linen binding
15042.

Rufpreis:
2 000 HUF

Nagyenyedi Album. Szerk.: Dr. Lukinich Imre. Budapest, 1926, Nagyenyedi Bethlen-Kollégium Volt Diákjainak Testvéri Egyesülete. Kiadói papírkötés, kissé szakadozott gerinccel és borító szélekkel.
15043.

Rufpreis:
1 200 HUF

15044.

Rufpreis:
1 800 HUF

15045.

Rufpreis:
1 000 HUF

Alberto M. De Agostini: Tíz esztendő a Tűzföldön. Fordította: Cholnoky Béla.  Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben.
15046.

Rufpreis:
1 200 HUF

Chun Károly: Mélytengerek világa. Fordította: Dr. Szilárdy Zoltán. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,é.n., Lampel R.( Wodianer F. és Fiai), 8+280 p.+1 t. Fekete-fehér és szövegközti illusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kopottas
15047.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF