1944 Magyarország helységnévtára 1944. Szerk.: M. Kir. Központi Statisztikai Hivatal. Bp., [1944], Hornyánszky Viktor Rt.,XII+680 p. Javított gerincű félvászon-kötésben, kopott borítóval, javított kötéssel.
Kugler Alajos: Vezető Sopronvármegye és Sopron sz. kir. város egyesített muzeumában. Kiadja: Sopronvármegye és Sopron sz. kir város régészeti társulata. Sopron,(1904),Röttig Gusztáv, 59 p.+XVII t. Kiadói félvászon-kötés.
A soproni ipar 100 éve. 1847-1948. Kiállítási katalógus. Sopron, 1948, Röttig-Romwalter Nyomda Rt, 42 l. 1 t. (színes) + 8 t. (fekete-fehér.) Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, az első lap sérült, szakadt.
Vértesi Károly: Keleti ég alatt. Egyiptomban. Utirajzok. Bp.,1898, Franklin-Társulat, 202+2 p. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval.