https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 186
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1924719
15048
348
0
2000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Mittelholzer: Repülőgépen az Északi Sark felé. Fordította Dr. Prochaska Ferenc. Kiegészíti: Dr. Cholnoky Jenő: A Spitzbergák földrajzi képe. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., 1926, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 185 p. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopott, foltos borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
1962475
15049
348
0
1800
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Nagy Balázs: Trekkingtúrázás. Magyarországi túraútvonalak. Bp.,2011, Cser. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1962325
15050
348
0
800
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Az 1940. évi Magyarországi földrengések. Szerk.: Simon Béla. Országos Földrengési Observatorium Kiadványai. Bp., Kir. M. Egyetemi Nyomda, 16 p. Kiadói papír kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1966210
15051
348
0
3000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Kasza Sándor dr. et al. (szerk.): Magyarország Megyei Kézikönyvei 16.: Tolna Megye Kézikönyve. 1997, Ceba Kiadó. Kiadói karton kötésben 1962930
15052
348
0
1000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Presence de la France. hn., 1962, Art et Style. Francia nyelven. Kiadói papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1966202
15053
348
0
800
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Miklós Pál A tunhuangi Ezer Buddha Barlangtemplomok (Kass János illusztrációival) Magyar Helikon, 1959. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval
Das Lot is nicht erreichbar
1966184
15054
348
0
3000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Csorba Csaba:Erdélyi várak - Várak, várkastélyok, erődített városok, templomvárak. Bp., 2012.Tóth Könyvkereskedés. Kiadói kartonálásban 1966214
15055
348
0
1800
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Kuntár Lajos-Szabó László (szerk.): Szentgotthárd - Helytörténeti, művelődéstörténeti, helyismereti tanulmányok. Szombathely, 1981. Szentgotthárd Tanácsa. Festett egészvászon kötésben, papír védőborítóval. 772p.
Das Lot is nicht erreichbar
1961713
15056
348
0
3600
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Magyar helységnév-azonosító szótár. Szerk.: Lelkes György. Bp., 1992, Balassi Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóval jó állapotban. 1966244
15057
348
0
2000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Ráday Mihály: Városvédőbeszédek I-II. Bp., 1988, Széchényi Könyvkiadó. Fekete-fehér fotókkal, két térképmelléklettel. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. 1962382
15058
348
0
2600
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Kazimierz Saysse-Tobiczyk: Pod Wierchami Tatr. Warszawa, 1956, Nasza Księgarnia. Fekete-fehér fotókkal. Lengyel nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1966333
15059
348
0
1200
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
MIskolczi Miklós: Város lesz, csakazértis... Sztálinváros, Dunaújváros Bp. 1980 Szépirodalmi Könyvkiadó, Egászvászon kötésben, papír védőborítóval
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse