Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 186

Budapest Régiségei XXIV. 1-2.  Szerk.: Dr. Kaba Melinda, Dr. Kubinyi András. A Budapesti Történeti Múzeum Évkönyve. Bp.,1976, Budapesti Történeti Múzeum. Kiadói papírkötés, a 2. kötet kötése szétvált, sérült, a lapok kijárnak.
15072.

Rufpreis:
2 400 HUF

15073.

Rufpreis:
1 200 HUF

15074.

Rufpreis:
1 200 HUF

15075.

Rufpreis:
1 200 HUF

Jenei Ferenc-Koppány Tibor: Győr. Magyar Műemlékek. Bp., 1964, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóval, jó állapotban
15076.

Rufpreis:
800 HUF

15077.

Rufpreis:
1 000 HUF

15078.

Rufpreis:
1 000 HUF

15079.

Rufpreis:
1 000 HUF

15080.

Rufpreis:
1 600 HUF

15081.

Rufpreis:
1 600 HUF

15082.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

15083.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF