https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 186
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1952528
15072
348
0
2400
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Budapest Régiségei XXIV. 1-2. Szerk.: Dr. Kaba Melinda, Dr. Kubinyi András. A Budapesti Történeti Múzeum Évkönyve. Bp.,1976, Budapesti Történeti Múzeum. Kiadói papírkötés, a 2. kötet kötése szétvált, sérült, a lapok kijárnak.
Das Lot is nicht erreichbar
1953587
15073
348
0
1200
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Nyíregyháza. Megjelent a város felszabadulásának negyvenedik évfordulóján. Szerk.: Kopka János. Nyíregyházi Kiskönyvtár 14. sz. Nyíregyháza, 1984, Nyíregyháza Városi Tanács. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötésben, ajándékozási sorokkal.
Das Lot is nicht erreichbar
1928954
15074
348
0
1200
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Koppány Tibor-Péczely Piroska-Sági Károly: Keszthely. Magyar Műemlékek. Bp., 1962, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
1928974
15075
348
0
1200
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Fitz Jenő: Székesfehérvár. Magyar Műemlékek sorozat. Bp., 1957, Képzőművészeti Alap. Fekete-fehér fotókkal, kihajtható térképpel illusztrált. Kiadói félvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1928969
15076
348
0
800
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Jenei Ferenc-Koppány Tibor: Győr. Magyar Műemlékek. Bp., 1964, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóval, jó állapotban 1928959
15077
348
0
1000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Gerő László: Eger. Magyar Műemlékek. Magyar Műemlékek. Bp., 1957, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban
Das Lot is nicht erreichbar
1914951
15078
348
0
1000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Budapesti körséta. Budapest történelmi és művészeti emlékei Bp., 1933. Vajna és Tsa. Kissé sérült papírkötésben. 48p.
Das Lot is nicht erreichbar
1911675
15079
348
0
1000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Vegyes könyvtétel, 2 db: Adolf Hoffmeister: Repülővel napkeletnek. Fordította: Rácz Olivér. Pozsony, 1941, Szlovákiai Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban. Bokor László-Fehéri Tamás: Kamerával a világ körül. Bp.,1969, Magvető. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1911641
15080
348
0
1600
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Brunton, Paul: India titkai. Fordította: dr. Baktay Ervin. Bp., é.n., Rózsavölgyi. Harmadik kiadás. Kiadói félvászon-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel.
Das Lot is nicht erreichbar
1911643
15081
348
0
1600
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Brunton, Paul: Egyiptom titkai. Fordította: Gál Andor. Bp., é.n., Rózsavölgyi. Kiadói félvászon-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel.
Das Lot is nicht erreichbar
1953581
15082
348
0
4600
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Juhász Andor: Halló itt Róma. Bp.,1937,Révai, 202+2 p.+27 t.(kétoldalas fekete-fehér fotók.) Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, egy képtábla hiányzik. A könyv szerepel az 1945-ben az Ideiglenes Nemzeti Kormány által betiltott fasiszta, és szovjetellenes könyvek listáján.
Das Lot is nicht erreichbar
1951200
15083
348
0
5000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Kendrovics Miklós-Pálóczi Gyula-Magaslaki Ferenc-Pápai Gyula: Székesfehérvár repüléstörténete II-III. kötet. Székesfehérvár, 1999, Magyar Veterán Repülők Egyesületének Fejér megyei Szervezete. Kiadói papírkötésben, a II. kötet foltos, hullámos lapokkal. Megjelent 1000 példányban.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse