Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 85

16991.

Rufpreis:
3 000 HUF

16992.

Rufpreis:
800 HUF

16993.

Rufpreis:
1 000 HUF

16994.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

16995.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr. Scheiner, J[ulius]: Népszerű asztrofizika. Fordította: Dr. Wodetzky József. Bp., 1916, Természettudományi Társulat. Kiadói díszes egészvászon-kötésben, Gottermayer-kötésben, kopott, foltos borítóval.
16996.

Rufpreis:
1 200 HUF

Látszerészipari ismeretek. A budapesti villamfelszerelők, műszerészek és látszerészek ipartestülete megbízásából összeállította: Schmidt István. Ipari Szakkönyvtár 32. Bp.,é.n., Ipari tanfolyamok Országos Vezetősége, (Pallas-ny.), 132 p. Javított gerincű félvászon-kötés.
16997.

Rufpreis:
1 000 HUF

16998.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

16999.

Rufpreis:
1 000 HUF

17000.

Rufpreis:
1 000 HUF

Banke Antal: Állatbonctan és élettan. Szombathely, 1928, Dunántúl Nyomdavállalat Rt., 92 p. Kiadói foltos egészvászon-kötés, jó állapotban.
17001.

Rufpreis:
2 000 HUF

Sárkány Sándor-Sárkányné Kiss Irén-Dános Béla-Farkas-Riedel L.: Studien über Papaver somniferum L. und Selektionsversuche von Mohnsorten mit grösserer Leistungsfähigkeit für Morphin- und Samenertrag.  Acta Botanica. V. Bp.,1959, Akadémiai Nyomda. Német nyelven. Kiadói papírkötésben, szakadt borítóval. A szerzők nevében Sárkány Sándor dedikálta, Mezey Barna (1918-?) vegyész, a Chinoin Gyógyszergyár üzemvezető  főmérnöke, majd későbbi vezérigazgatója részére.  +Bognár Rezső: Mákalkaloidok előállítása és kémiai átalakítása. Bp.,1954, Akadémiai Nyomda. Kiadói papírkötés. A szerző, Bognár Rezső (1913-1990) által dedikált Mezey Barna (1918-?) vegyész, a Chinoin Gyógyszergyár üzemvezető  főmérnöke, majd későbbi vezérigazgatója részére.
17002.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF