Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 85

Dr. Forel Ágoston: A nemi kérdés. Természettudományi, lélektani és egészségtani tanulmány a jövendő fontos szociális feladatainak megoldási kísérleteivel. Bp., 1926, Nova. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
17003.

Rufpreis:
800 HUF

17004.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Halász Henrik: Rákbetegség megelőzése és gyógyítása. 2. átdolg. és bőv. kiadás. Bp. (é.n.) Vörösváry. 125 p. 1 sztl. lev. Fűzve, kiadói borítóban;
17005.

Rufpreis:
1 600 HUF

Dr. Stachó Tibor:  Felsőbb mennyiségtan. Bp.,é.n.,(Wodianer F. és Fiai-ny.), 623 p. Kiadói kopott egészvászon-kötés, kopott borítóval.
17006.

Rufpreis:
1 200 HUF

Pintér Károly: Magyarország halai. Biológiájuk és hasznosításuk. Bp., 1989, Akadémiai. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
17007.

Rufpreis:
2 000 HUF

17008.

Rufpreis:
1 200 HUF

Gerei László (1929-2016) 3 tanulmánya, a szerző dedikációjával a borítókon:   Az OMMI a genetikus talajtérképezés útján. OMMI Évkönyv Separátum. Bp.,1961, OMMI, 121-127 p.  Beszámoló az Intézet 10 éves munkájáról. OMMI Évkönyv Separátum. Bp.,1961, OMMI, 5-18 p.  Gerei László: Az Országos Mezőgazdasági Minőségvizsgáló Intézet genetikus talajtérkép kiadványai. Fórizs Józsefné: Az OMMi Genetikus talajtérképezési tanfolyamáról. Agrokémia és talajtan separátum. Bp.,1962, Akadémiai Nyomda, 493-498 p.
17009.

Rufpreis:
1 000 HUF

17010.

Rufpreis:
800 HUF

17011.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

17012.

Rufpreis:
2 000 HUF

Prof. Dr.Görgényi-Göttche Oszkár: Tuberkulose im Kindesalter. Wien, 1951, Springer. Első kiadás. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban.  Mirkovits Gusztáv (1919-1996) orvos, egyetemi tanárnak szóló ajándékozási sorokkal egy tanítványától, dátumozva (1952. XII. 24.)
17013.

Rufpreis:
2 800 HUF

Szalay László: Barátunk és ellenségünk az állat. Bp., 1943, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói aranyozott gerincű félvászon kötés, fekete-fehér fotókkal illusztrálva, jó állapotban.
17014.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF