Nollet, Jean-Antoine (1700 -1770): Leçons de Physique expérimentale. Tome Quatrieme. Paris, 1759, Hyppolyte-Louis Guerin-Louis-Francois Delatour,4+536 p.+14 t. kihajtható rézmetszetű tábla. Francia nyelven. Negyedik kiadás. Korabeli dúsan aranyozott gerincű egészbőr-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott gerinccel, a gerincen apró sérüléssel, a címlapon tintafolttal, az utolsó oldal (535/536) részben hiányos.
Dr. Hoffmann, E.: A törvényszéki orvostan atlasza. Fordították: Dr. Ajtai K. Sándor István, Dr. Krausz Arthur. Bp., 1899, Singer és Wolfner. Kiadói kissé kopott egészvászon-kötés, Leszik-kötés.
Ilosvai Lajos Károly: A kutya sportszerű tenyésztése, nevelése és idomítása. Részletes vezérfonal ebtenyésztők és ebkedvelők számára. Bp.,[1929],Athenaeum, 371 p. Fekete-fehér fotókkal. Második kiadás. Kiadói illusztrált papírkötés, kopott, kissé foltos, kissé sérült borítóval, kissé deformált gerinccel.
A természet köréből népszerű olvasmányok a nagy közönség, a serdülő ifjúság és női olvasók számára. Bp.,1896, Franklin, 8+350+2 p. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, kissé laza fűzéssel.
Bedoukain, Paul Z.: Perfumery and Flavoring Synthetics. Amsterdam - London - New York, 1967, Elsevier. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
Hadaly, Carolus [Károly], de Hada: Anfangsgründe der Mathematik. II. Die Meßkunst. Pressburg, 1790. Weber. 157p. + 4 t kihajtható táblák. Korabeli kartonálásban.
Buchheister, G. A. -- Ottersbach, Georg: Vorschriftenbuch für Drogisten. Berlin, 1922, Julius Springer. Kicsit sérült, kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.