Tétel

Rufpreis:

3 400 HUF
9,21 EUR, 10,63 USD

Beschreibung:

Ilosvai Lajos Károly: A kutya sportszerű tenyésztése, nevelése és idomítása. Részletes vezérfonal ebtenyésztők és ebkedvelők számára. Bp.,[1929],Athenaeum, 371 p. Fekete-fehér fotókkal. Második kiadás. Kiadói illusztrált papírkötés, kopott, kissé foltos, kissé sérült borítóval, kissé deformált gerinccel.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor