Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 85

16967.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

16968.

Rufpreis:
8 000 HUF

16969.

Rufpreis:
2 000 HUF

16970.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

16971.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

16972.

Rufpreis:
1 000 HUF

16973.

Rufpreis:
2 000 HUF

16974.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr. Mészáros Sándor teleporvos naplója. Bp., 2005, n. n. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
16975.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

A természet világa sorozat 10 kötete, I-X. kötetek.A Királyi Magyar Természettudományi Társulat százéves fennállásának emlékére. Szerk. Bartucz Lajos. I-XI. kötet (teljes). I. A csillagos ég II. A légkör III. A Föld és a tenger IV. A Föld és az élet története V. A kémia és vívmányai 1. rész VI. A kémia és vívmányai 2. rész VII. A növény és élete 1. rész VIII. A növény és élete 2. rész IX. Az állat és élete 1. rész X. Az állat és élete 2. rész XI. Az ember 1. rész Bp. 1938- 1944. Egyetemi Ny. 11 db. A több ezer oldalas munka 45 színes, 226 fekete műmelléklettel, 2192 szövegközti képpel és 1 csillagtérképpel illusztrálva. Aranyozott kiadói félbőr-kötésben. Egységes, kissé kopott sorozat.
16976.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Bakonyi Péter: Téboly - Terápia - Stigma  + Benedek István: Aranyketrec, Egy elmeosztály története
16977.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Az iskola-egészségügy kézikönyve. Szerk.: Aszman Anna. Bp.,1998, Anonymus. Kiadói papírkötés.
16978.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF