Bücher: Märchen Zahl der Lose: 73
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1846484
17257
347
Books: Tales
1904623
17258
347
Books: Tales
Benedek Elek: Katalin. Regény fiatal leányok számára. Bp., 1921, Athenaeum. Negyedik kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval.
1789038
17259
347
100
Books: Tales
Elsős olvasókönyv Romankovics András. Bp., 1994. Romi-Suli Könyvkiadó,
1788834
17260
347
100
Books: Tales
Alekszej Tolsztoj: Aranykulcsocska Bp., 1983. Móra.
1971260
17261
347
Books: Tales
6 db mesekönyv és ifjúsági könyv az 1970-1980-as évekből
1904756
17262
347
Books: Tales
Sebestyén Ádám: Bukovinai székely népmesék. I. kötet. Fábián Ágostonné meséi. Rónai Béla: A bukovinai székelyek nyelvéről. c. tanulmányával és szójegyzékkel. A jegyzeteket Dr. Kovács Ágnes írta. Szekszárd, 1979, Tolna Megyei Könyvtára, 392 p. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. Megjelent 5000 példányban.
1797443
17263
347
Books: Tales
1960480
17264
347
Books: Tales
Vlagyimir Majakovszkij: Roszta. Drezda, 1977. Egászvászon kötésben, illusztrált papír védőborítóval
1789140
17265
347
100
Books: Tales
3 db mesekönyv: Szentiványi: A postának mennie kell, Wernerowa: Vöröske; Pénzes Bethen: Bölcső a víz alatt. 1815312
17266
347
Books: Tales
1955384
17267
347
Books: Tales
1924025
17268
347
Books: Tales
Tutsek Anna: Szélvész kisasszony. Ifjúsági Könyvek. Bp.,én., Singer és Wolfner. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott, foltos borítóval.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF