Bücher: Märchen

Zahl der Lose: 73

17257.

Rufpreis:
2 000 HUF

17258.

Rufpreis:
1 000 HUF

Elsős olvasókönyv Romankovics András. Bp., 1994. Romi-Suli Könyvkiadó,
17259.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Alekszej Tolsztoj: Aranykulcsocska Bp., 1983. Móra.
17260.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

6 db mesekönyv és ifjúsági könyv az 1970-1980-as évekből
17261.

Rufpreis:
1 000 HUF

Sebestyén Ádám: Bukovinai székely népmesék. I. kötet. Fábián Ágostonné meséi. Rónai Béla:  A bukovinai székelyek nyelvéről. c. tanulmányával és szójegyzékkel. A jegyzeteket Dr. Kovács Ágnes írta. Szekszárd, 1979, Tolna Megyei Könyvtára, 392 p. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. Megjelent 5000 példányban.
17262.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

17263.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vlagyimir Majakovszkij: Roszta. Drezda, 1977. Egászvászon kötésben, illusztrált papír védőborítóval
17264.

Rufpreis:
1 000 HUF

3 db mesekönyv: Szentiványi: A postának mennie kell, Wernerowa: Vöröske; Pénzes Bethen: Bölcső a víz alatt.
17265.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

17266.

Rufpreis:
1 200 HUF

17267.

Rufpreis:
1 400 HUF

Tutsek Anna: Szélvész kisasszony. Ifjúsági Könyvek.  Bp.,én., Singer és Wolfner. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott, foltos borítóval.
17268.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF