Bücher: Märchen Zahl der Lose: 73
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1820661
17245
347
100
Books: Tales
2 mesekönyv: Jókai: A Leaotungi emberek és más mesék + Veress Miklós: Égimódi csavargó 1820633
17246
347
Books: Tales
G. A. Bürger: Münchausen báró (Gustav Doré fametszeteivel) Helikon Kiadó, 1983. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban.
1819848
17247
347
Books: Tales
Milani, Mino-Castex, Carlo: A világ felfedezése rajzos regényekben: Odüsszeusz, Nagy Sándor, A vikingek, Marco polo. Larousse, 1989.
1811969
17248
347
100
Books: Tales
Bessenyei Antal: A kis barkácsoló. Rajzolta: Tahi-Toth Nándor. Bp., 1967, Minerva. Kiadói haránt alakú félvászon-kötés, foltos. 1758545
17249
347
100
Books: Tales
Max Lucado: A legnemesebb. Sergio Martinez illusztrációival. Fordította: Ficsor Lillia. Bp.,2011, Keresztyén Ismeretterjesztő Alapítvány. Kiadói kartonált papírkötés. 1758495
17250
347
100
Books: Tales
Csiga-biga házikó. Vidám mondókák és versek. Rajzolta: Radvány Zsuzsa. h.n.,é.n.,Pro Junior. Kiadói kartonált leporelló-kötés, jó állapotban. 1612267
17251
347
100
Books: Tales
Paulini Béla: Dugasz Matyi birodalma. A szerző rajzaival. Bp.,1958, Móra. Második kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval. 1604724
17252
347
100
Books: Tales
Hárs László: Tóbiás, a gyáva óriás. Gyermekmesék felnőtteknek. Janovits István rajzaival. Bp., 1946, Népszava Könyvkiadó. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval. 1884840
17253
347
Books: Tales
1614290
17254
347
100
Books: Tales
Guruljborsócska. A Szovjetunió népeinek meséi. Szerk.: Kroh László. Fordította Drávai Gizella. L. Leviczkij rajzaival. Ungvár (Uzshorod), 1958, Kárpátontúli Területi Kiadó. Kiadói kopottas félvászon-kötés. 1846476
17255
347
Books: Tales
1833893
17256
347
Books: Tales
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF