Bücher: Märchen Zahl der Lose: 73
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1960487
17221
347
Books: Tales
1968844
17222
347
Books: Tales
1954804
17223
347
Books: Tales
[James Fenimore ]Cooper: Vadölő. Az ifjúság számára báró Eötvös József utasítása szerint átdolgozva. Ifjúsági Könyvtár. III. kötet. Bp.,1873, Légrády, 221 p.+ 6 t. (színes, litografált képtáblák.) Második javított kiadás. Átkötött félvászon-kötés, az eredeti borítót az elülső borítóra kasírozták, egy lap kijár, két képtábla hiányzik, megviselt állapotban. Nagyon ritka!
1907392
17224
347
Books: Tales
Zelk Zoltán: Négy vándor és más mesék. Biczó András. Bp.,1947,Dante. Átkötött félvászon-kötés.
1946809
17225
347
Books: Tales
Ujhelyi Sándor-Hodászy Miklós: Játékkönyv I. rész: Gyermekek számára. Bp., 1931, Singer és Wolfner. Harmadik kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, volt könyvtári példány.
1872169
17226
347
Books: Tales
1973116
17227
347
Books: Tales
3 db mozgathatós mesekönyv, sérülésekkel, hiányokkal: Piroska és a farkas, Hófehérke, Csipkerózsika
1971202
17228
347
Books: Tales
A. A. Milne Micimackó-Micimackó kuckója Móra Ferenc Könyvkiadó, 1979. Kiadói papírkötés, egy szamárfüllel
1758513
17229
347
100
Books: Tales
Móra Ferenc: Móra olvasókönyv. Válogatta és szerkesztette: Frech Judit. Tényi Katalin illusztrációival. Kaposvár, é.n., Holló és Társa. Kiadói kartonált papírkötés. 1763626
17230
347
100
Books: Tales
Joanna Jellinek-Molnár Ágnes: Györgyike és a sárkány. Fordította: F. Nagy Piroska. Bp.,1986, Móra. Kiadói papírkötés. 1761056
17231
347
100
Books: Tales
Münchausen vidám kalandjai. Feldolgozta Bürger nyomán Elena Chmelová. Fordította: Tordon Ákos. Illusztrálta Vincent Hlozník. Pozsony, 1975, Mladé Letá. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Első kiadás. 1789159
17232
347
Books: Tales
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF