Szarka Géza: Az osztály nem hagyja magát! Ifjúsági regény. Szűrszabó József. Bp.,é.n.,Szent István-Társulat. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
Bátyácska és Húgocska. Rónay György átdolgozása. Grimm Legszebb meséiből. Niederwiesa-Bp.,én., Karl Nitzsche-Móra. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.
Aranykönyv. Mesék, történetek. Szerk.: Hárs László. Komjáthy István. Csanády András, Rogán Miklós, Szecskó Tamás, Szőnyi Gyula, Würtz Ádám rajzaival. Bp.,1957,Móra. Kiadói kopott félvászon-kötés, az utolsó lap és a hátsó szennylap hiányzik.
A.A.Milne: Micimackó. Fordította: Karinthy Frigyes. Ernest Shepard képeivel. Bp.,(1957),Kossuth, 123 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, megviselt állapotban, kopott, sérült borítóval, a hátsó borítón és a könyvben gyerekrajzzal, színezéssel.
Z. Tábori Piroska: A Hóvár-szálló vendégei. Fejes Gyula rajzaival. Bp.,1937,Singer és Wolfner. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, javított kötéssel.