Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 222
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1963617
15024
346
Books: Travelling, Local History
Együd Árpád: Szántódpuszta és környéke szájhagyománya. h. n., 1985, Siotour. Papírkötésben, jó állapotban.
1891001
15025
346
1909244
15026
346
Oláh László: Kelet, az ezerarcú óriás. Toronto, 1986, Vörösváry. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban, jó állapotban.
1966230
15027
346
1932519
15028
346
Savoyai Lajos Amadé: A Ruvenzori. A keletafrikai nagy tavak hegyóriásának kikutatása és csúcsainak első megmászása. Fordította Dr. Cholnoky Jenőné. 139 képmelléklettel. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,(1922), Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 1 t.+150+1 p.+42 t. Egészoldalas fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben,szép állapotban. 1940453
15029
346
Pajeken J. Frigyes: A vörös kém. Elbeszélés Északamerika nyugati vadonjaiból. Fordította Győry Loránd. Bp. é.n. Révai. Egészoldalas és szövegközti illusztrációkkal. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas, foltos borítóval
1963629
15030
346
Bakony, Balaton-felvidék. Szerk.: Mészáros Gyula. Bp., 1983, Sport. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban.
1642475
15031
346
1642222
15032
346
1914685
15033
346
3200
A magyar korona országainak helységnévtára 1928. Csonka Magyarország helységnévtára. 138p. Korabeli, foltos félvászon kötésben
1833638
15034
346
900
Keöpe Viktor: A szigetek gyöngye. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,é.n., Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben,kopott borítóval.
1598012
15035
346
Magyarország helységnévtára 1956. Bp., 1956, KSH. Vászonkötésben, jó állapotban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF