Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen Zahl der Lose: 45
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1907084
15650
345
Books: Sports, Chess, Alpinism
Maróczy Géza: A megnyitások elmélete. /Kivonatok./ Készítette: Kurbel Sándor. Veszprém, 1989, hn., 108 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 1956157
15651
345
Domokos Lajos: A lovaglás alapjai. Bp.,1987, Mezőgazdasági. Kiadói papírkötés.
1956165
15652
345
Bocsák MIklós - Imre Mátyás: Örökség. Grosics Gyula által aláírt. 2002, Szerzők magánkiadása. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
1956438
15653
345
dr. Török János (szerk.): A Magyar Athletikai Club krónikája 1875-2000. Bp., 2000, Magyar Athletikai Club-Szókincs Kiadó. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
1826561
15654
345
Szabó László: Nagymesterverseny. Maróczy Géza emlékére. Bp., 1963. Sport. Kiadói félvászon-kötés, néhány foltos lapszéllel. Sakk könyv, Rozsnyai Zoltán (1919-1972) festő, rajztanár, egyetemi docens - a résztvevők portréit megörökítő - egész táblás rajzaival. Megjelent 3100 példányban.
1957232
15655
345
Lakat T. Károly: Apám regénye avagy egy edző a Tizedes utcából. Bp.-Dabas,1996, Paginarum-Dabas-Jegyzet Kft. Fekete-fehér és színes fotókkal. Kiadói papírkötés.
1957213
15656
345
Kő András: A Grosics. Bp., 2007, Apriori Int. Számos fotóval. Kiadói modern keménykötésben, jó állapotban.
1958512
15657
345
2 db sakkönyv: Maróczy Géza: A haladó sakkozó vezérkönyve. Bp., é.n. Pantheon. Kiadói papírborítékban I-II. 1958018
15658
345
Vegyes könyvtétel, 6 db: Bocsák Miklós: A Császár és utána a sötétség. Bp.,1984, Sport. Kiadói papírkötés. Bocsák Miklós: Kocsis és Czibor. Bp., 1983, Sport. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés. Hoppe Pál, Szabó Ferenc: A Nyíl. Bp., 1984, Lapkiadó Vállalat. Kiadói papírkötés. Gallov Rezső: Amerikai arénák. Bp.,1983,Sport. Kiadói kartonált papírkötés. L. Réti Anna: Miért vesztettünk? Bp.,1981, Sport. Kiadói kartonált papírkötés. Zsolt Róbert: Sportolók, sporterkölcsök. Bp.,1983, Sport. Kiadói kartonált papírkötés.
1957999
15659
345
Vegyes könyvtétel, 4 db: Szepesi György: Gól! Góóóól! 200 Gól! Bp.,1961, Sport. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés. Fekete Pál: Csikar. Bp.,1965, Sport. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Fritz Hack: Pelé, a fekete gyöngyszem. Fordította: Hoffer József. Bp., 1966, Sport. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Zsolt István: A labda másik oldala. Bp., 1980, Sport. Kiadói kartonált papírkötés.
1957929
15660
345
Kahlich Endre-Gy. Papp László-Subert Zoltán: Olimpiai játékok 1896-1976. Bp., 1977, Sport. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, foltos.
1957989
15661
345
Ez történt sorozat 3 kötete: Ez történt Rómában. Szerk.: Szebenyi Sándor. Ardai Aladár-Peterdi Pál: Ez történt Tokióban. Kutas István-Lakatos György-Peterdi Pál: Ez történt Mexikóban. Bp., 1960-1968, Sport. Kiadói papírkötés.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF