https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen

Zahl der Lose: 45

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Vegyes Fradival kapcsolatos könyvtétel, 2 db:   Nagy Béla: Fradisták. Az FTC labdarúgói 1901-1980. Bp.,1981, Sport. Kiadói papírkötés.   Mészáros József: A Fradi New Yorkban. Bp., 1965, Sport. Kiadói papírkötés.
1
15662.

Vegyes Fradival kapcsolatos könyvtétel, 2 db: Nagy Béla: Fradisták. Az FTC labdarúgói 1901-1980. Bp.,1981, Sport. Kiadói papírkötés. Mészáros József: A Fradi New Yorkban. Bp., 1965, Sport. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Vegyes könyvtétel, 3 db:   Lakatos György-Peterdi Pál: Sportvilág '66. Képes sportmagazin. Bp.,1966, Sport. Kiadói papírkötés.  Kutas István-Lakatos György-Peterdi Pál: Sportvilág '67. Képes sportmagazin. Bp.,1967, Sport. Kiadói papírkötés, egy ív kijár.  Labdarúgó Almanach. Szerk.: Hoffer József. Bp.,1982, Sport. Kiadói papírkötés.
1
15663.

Vegyes könyvtétel, 3 db: Lakatos György-Peterdi Pál: Sportvilág '66. Képes sportmagazin. Bp.,1966, Sport. Kiadói papírkötés. Kutas István-Lakatos György-Peterdi Pál: Sportvilág '67. Képes sportmagazin. Bp.,1967, Sport. Kiadói papírkötés, egy ív kijár. Labdarúgó Almanach. Szerk.: Hoffer József. Bp.,1982, Sport. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Selva Raja Yesudian: Sport és jóga. Ősi hindu testgyakorlatok és lélekzésszabályozás európaiak számára. Fordította: Dr. Balogh Barna. Bp.,[1941],Stádium, 179 p. + 8 tábla. Első kiadás. Kiadói papírkötés, a borító háta kissé foltos, egyébként jó állapotban.
1
15664.

Selva Raja Yesudian: Sport és jóga. Ősi hindu testgyakorlatok és lélekzésszabályozás európaiak számára. Fordította: Dr. Balogh Barna. Bp.,[1941],Stádium, 179 p. + 8 tábla. Első kiadás. Kiadói papírkötés, a borító háta kissé foltos, egyébként jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
EUR
,
15,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Sándor Mihály: Vasutasból aranybányász. Beszélgetések Buzánszky Jenővel. Debrecen, 2007, Campus Kiadó. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, intézményi bélyegzővel, volt könyvtári példány.
1
15665.

Sándor Mihály: Vasutasból aranybányász. Beszélgetések Buzánszky Jenővel. Debrecen, 2007, Campus Kiadó. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, intézményi bélyegzővel, volt könyvtári példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kő András: Papp Laci. Bp., 1973, Sport. Kiadói kartonált papírkötésben.
1
15666.

Kő András: Papp Laci. Bp., 1973, Sport. Kiadói kartonált papírkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Vízilabdázás. Verseny és játékszabályok. Szerk.: Rajki Béla. Bp., én., Sport. Kiadói papírkötés, hiányzó címlappal, foltos.
1
15667.

Vízilabdázás. Verseny és játékszabályok. Szerk.: Rajki Béla. Bp., én., Sport. Kiadói papírkötés, hiányzó címlappal, foltos.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Siklóssy László: A magyar sport ezer éve I. kötet. A legrégibb időtől Széchenyi István grófig. Bp., 1929. Országos Testnevelési Tanács. Kiadói, kopott egészvászon kötésben
1
15668.

Siklóssy László: A magyar sport ezer éve I. kötet. A legrégibb időtől Széchenyi István grófig. Bp., 1929. Országos Testnevelési Tanács. Kiadói, kopott egészvászon kötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Jankó József: A teniszjáték szabályai kérdés- és feleletben. Bp., 1942, Magyar Tenisz Szövetség, 2+47+3 p. Kiadói papírkötésben, foltos.
1
15669.

Jankó József: A teniszjáték szabályai kérdés- és feleletben. Bp., 1942, Magyar Tenisz Szövetség, 2+47+3 p. Kiadói papírkötésben, foltos.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Hetvenöt esztendő a sport útjain. (Az Újpesti Dózsa S. C. jubileumi emlékkönyve.) Szerk.: Dr. Fazekas Antal. Bp.,1960, Sport Könyvkiadó. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói félvászon kötés, kopottas borítóval, a hátsó borító karcos.
1
15670.

Hetvenöt esztendő a sport útjain. (Az Újpesti Dózsa S. C. jubileumi emlékkönyve.) Szerk.: Dr. Fazekas Antal. Bp.,1960, Sport Könyvkiadó. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói félvászon kötés, kopottas borítóval, a hátsó borító karcos.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Mezey Ferenc-Iró Lajosné-Rosta Irén: Vezérkönyv a nevelő testgyakorlás tanításához az osztályteremben.A nép- és polgári iskolák, valamint a Levente-egyesületek ifjúsága résézre, a 6-14 éves korig. Bp.,(1933), Szerzői kiadás,(Stephaneum-ny.), 126 p. Átkötött félvászon-kötés, az eredeti papírborítót bekötötték, intézményi bélyegzővel.
1
15671.

Mezey Ferenc-Iró Lajosné-Rosta Irén: Vezérkönyv a nevelő testgyakorlás tanításához az osztályteremben.A nép- és polgári iskolák, valamint a Levente-egyesületek ifjúsága résézre, a 6-14 éves korig. Bp.,(1933), Szerzői kiadás,(Stephaneum-ny.), 126 p. Átkötött félvászon-kötés, az eredeti papírborítót bekötötték, intézményi bélyegzővel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A magyar sportoló ifjúság szabadságünnepe. Orsz. Sporthivatal Propagandaosztály 1948. Képes album. Gerincén hibákkal
1
15672.

A magyar sportoló ifjúság szabadságünnepe. Orsz. Sporthivatal Propagandaosztály 1948. Képes album. Gerincén hibákkal

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bán Jenő: Végjáték iskola. Gyalog- és futóvégjátékok, tisztek gyalogok ellen. Sakkozók kiskönyvtára. Bp., 1965, Sport. Számos szövegközti ábrával illusztrálva. Kiadói papírkötés, néhány lapszél kissé foltos.
1
15673.

Bán Jenő: Végjáték iskola. Gyalog- és futóvégjátékok, tisztek gyalogok ellen. Sakkozók kiskönyvtára. Bp., 1965, Sport. Számos szövegközti ábrával illusztrálva. Kiadói papírkötés, néhány lapszél kissé foltos.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse