Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen Zahl der Lose: 45
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1797462
15674
345
Books: Sports, Chess, Alpinism
Bilek István (szerk.): Versenyfutás az aranyérmekért. Máltai sakkolimpia 1980. Bp., 1982, Sport. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
1846467
15675
345
Testnevelési utasítás II. rész, 2 db: 9. és 10. füzetek: Testnevelési sportágak 9. füzet: Céllövősport. Bp., 1926, Stádium, 94 p. Kiadói papírkötés, mellékletekkel, a könyvtest kijár. Testnevelési utasítás II. rész. Testnevelési sportágak. 10. füzet: Egyéb ágak. I. fejezet: Evezés. II. fejezet: A túristáskodás. III. fejezet: A megfigyelési érzéket fejlesztő játékok. IV. fejezet: Utánzójátékok. V. fejezet: Terepjátékok. Bp., 1926, Stádium, 146 p. Kiadói papírkötés, mellékletek nélkül. A Nagyadorogi Levente Egyesület bélyegzőjével.
1832596
15676
345
Fodor Endre-Rázsó Pál-Schmitt Éva-Makrai Béla: Tollaslabdázás. Verseny és játékszabályok. Bp.,1979, Sport. Kiadói papírkötés.
1341865
15677
345
1834407
15678
345
2200
Kárpáti György dr.: Itt állok megfürödve. Bp., 1981. Szerzői. Kartonált papírkötésben.
1833184
15679
345
Jerzy Gizycki: A sakkjáték világa. Bp. - Varsó, 1962, Sport (Sport i Turystyka). Kiadói, festett egészászon kötésben, papír védőborítóval gazdag képanyaggal
1782383
15680
345
Ozsváth András: Harcászat 64 mezőn. Bp., 1972. Zrínyi. Sakkönyv. Megviselt kiadói papírborítóban.
1827006
15681
345
2200
Szabó László: A IX. magyar sakkbajnokság. A magyar sakkélet könyvei. Bp., 1954, Sport. Kiadói papírkötés.
1817955
15682
345
Új magyar sakk feladvány antológia. Bp., 1979. Sport. Egészvászon kötésben, szakadozott papír védőborítóval
1819808
15683
345
Pénzes Bethen -Tölg István: Halbiológia horgászoknak. Bp., 1977. Natura. Kissé kopott gerinccel
1792725
15684
345
A. A. Kotov: A sakkozó gondolkodásának titkai. Fordította: Müller László. Bp., 1977, Sport. Harmadik kiadás. Kiadói papírkötés
1792717
15685
345
Alföldy László: 33 sakk lecke. Bp., 1983. Sport. Volt könyvtári példány.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF