Antik Zahl der Lose: 35
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1936684
11082
343
Antique
Fa tokos barométer Anglo-Amrican Optical, Nagy és Wenberger felirattal. szép állapotban d: 8 cm, tokkal 16 cm 1936682
11083
343
Antique
Vésett réz tálca, öntött peremmel 46 cm
1863700
11084
343
38000
Antique
1776719
11085
343
28000
Antique
1881267
11086
343
Antique
Alpakka gyümölcsös kosár szamócás díszítéssel. Füllel d:24 cm
1885326
11087
343
30000
Antique
cca 1900 Meissen hagyma mintás petróleumlámpa fém szerelékekkel, kézzel festett, jelzett, hiányos szerkezet, porcelánon apró csorba, bura törött, m: 52 cm (71 cm)
1885351
11088
343
30000
Antique
Ditmar Sohnen Brenner tejüveg petróleum lámpa, réz szerelékkel, sérült burával, jelzett, m:37 cm (65 cm) 1872291
11089
343
Antique
XIX. sz.: Konkvisztádort ábrázoló porcelán tál réz-ón keretben, részben kézzel festett, jelzés nélkül, kopás nyomokkal, d: 24 cm
1873500
11090
343
Antique
Krantz Ede hatszemélyes alpakka étkészlet, jelzett, saját dobozában + 5 db alpakka késbak
1933203
11091
343
11000
Antique
Ezüst (Ag.) nyelű kés készlet (6db), jelzett, Solingen pengékkel, h:25,5 cm 1933450
11092
343
Antique
Etióp fa ikon, Kézzel festett, két részes, 14x18 cm 2x Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF