Antik

Zahl der Lose: 35

Márvány-ré kandalló óra gyertyatartó párral, működik, kulccsal, kopott jelzett réz számlappal (151 Rus St Antoine)
11070.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Antik fújt kancsó, ón szerelékkel és tetővel, jelzés nélkül, csorba nélkül, m: 28 cm
11071.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Ezüstözött alpakka gyertyatartó pár, jelzett, súlyozott, m:30 cm (2×)
11072.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Ezüst (Ag.) nyelű osztriga villa és kés készlet, jelzett, eredeti dobozában, h: 15 ás 16,5 cm (6×)
11073.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

WMF art deco alpakka kínáló, jelzett, jó állapotban, 20,5×17,5 cm
11074.

Rufpreis:
6 000 HUF

WMF ezüstözött fém kanál készlet ( 12 db), eredeti dobozában, aranyozott fejjel, jelzett,  h:10,5 cm (12×)
11075.

Rufpreis:
8 000 HUF

cca 1900 egyházi bronz gyertyatartó, jelzés nélkül, m: 72 cm (kb 10 kg)
11076.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Férfi akt bronz lámpa 33 cm. Porcelán foglalattal, búra nélkül .
11077.

Rufpreis:
12 000 HUF

11078.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Argentor, jelzett Art decdo serleg és tálka d: 14 m:13 cm
11079.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Likőrös készlet. Ezüstözött réz tartó (kopott) üvegpoharakkal és likőrös/pálinkás üveggel m: 35 cm
11080.

Rufpreis:
12 000 HUF

Szecessziós réz lámpa eredeti üveg búrával, új zsínorral, jó állapotban / Art nouveau copper lamp with original glass. 36 cm
11081.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF