Antik Zahl der Lose: 35
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1938297
11070
343
80000
Antique
Márvány-ré kandalló óra gyertyatartó párral, működik, kulccsal, kopott jelzett réz számlappal (151 Rus St Antoine)
1936180
11071
343
14000
Antique
Antik fújt kancsó, ón szerelékkel és tetővel, jelzés nélkül, csorba nélkül, m: 28 cm
1936593
11072
343
Antique
Ezüstözött alpakka gyertyatartó pár, jelzett, súlyozott, m:30 cm (2×) 1933159
11073
343
22000
Antique
Ezüst (Ag.) nyelű osztriga villa és kés készlet, jelzett, eredeti dobozában, h: 15 ás 16,5 cm (6×)
1935326
11074
343
Antique
WMF art deco alpakka kínáló, jelzett, jó állapotban, 20,5×17,5 cm
1935466
11075
343
Antique
WMF ezüstözött fém kanál készlet ( 12 db), eredeti dobozában, aranyozott fejjel, jelzett, h:10,5 cm (12×)
1932905
11076
343
38000
Antique
cca 1900 egyházi bronz gyertyatartó, jelzés nélkül, m: 72 cm (kb 10 kg)
1882726
11077
343
Antique
Férfi akt bronz lámpa 33 cm. Porcelán foglalattal, búra nélkül .
1924319
11078
343
26000
Antique
1936686
11079
343
Antique
Argentor, jelzett Art decdo serleg és tálka d: 14 m:13 cm
1936409
11080
343
Antique
Likőrös készlet. Ezüstözött réz tartó (kopott) üvegpoharakkal és likőrös/pálinkás üveggel m: 35 cm
1936679
11081
343
28000
Antique
Szecessziós réz lámpa eredeti üveg búrával, új zsínorral, jó állapotban / Art nouveau copper lamp with original glass. 36 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF