Antik Zahl der Lose: 35
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1939355
11058
343
34000
Antique
XX. század eleje necuke, faragott elefántcsont figura, jelzés nélkül, m: 3 cm
1939842
11059
343
9500
Antique
Faragott elefántcsont elefánt, jelzés nélkül, 2×3 cm
1939373
11060
343
34000
Antique
XX. század eleje necuke, faragott elefántcsont figura, jelzett, m: 4,5 cm
1939365
11061
343
44000
Antique
XX. század eleje harcos necuke, faragott elefántcsont figura, jelzés nélkül, m: 5 cm
1939377
11062
343
Antique
XX. század eleje bagoly miniatúra, faragott elefántcsont figura, jelzés nélkül, m: 2 cm
1939370
11063
343
34000
Antique
1939351
11064
343
34000
Antique
1939353
11065
343
34000
Antique
XX. század eleje necuke, faragott elefántcsont figura, jelzés nélkül, m: 3,5 cm
1933448
11066
343
Antique
Kínai kő pecsétnyomó sárkány figurával 7 cm, saját tokkal
1851147
11067
343
Antique
Antik ezüst (Ag.) nyelű villa párban, jelzett (1851), mesterjeggyel, monogrammal, h:22 cm (2×)
1938309
11068
343
Antique
Jelzett csont nyeles tálaló villa és kés, h:21 és 26 cm
1845509
11069
343
50000
Antique
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF