https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Märchen Zahl der Lose: 81
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1834793
17266
341
0
1000
Books: Tales
Kunstobjekte & Papier
1
Földvári György: Tücsök az óceánon. Rajzolta: Őszi Zoltán. Szemigszőr kapitány történetei. Bp.,1988, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen kis sérüléssel, az elülső borítón kisebb gyűrődéssel.
Das Lot is nicht erreichbar
1834813
17267
341
0
900
Books: Tales
Kunstobjekte & Papier
1
Dala László: Tüzet viszek. Zsoldos Vera rajzaival.+Rigó Béla-Szergej Kurepov: És akkor Szergej...Irsa Katalin rajzaival. Bp.,1983-1985,Móra. Kiadói kartonált papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1834819
17268
341
0
2000
Books: Tales
Kunstobjekte & Papier
1
Grimm mesék. A suszter manói, Csipkerózsika, Holle anyó,Hófehérke. Rajzolta: Bakai Piroska, Füzesi Zsuzsa. Összeállította és szerkesztette: Marosiné Horváth Erzsébet. Bp.,1985, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1834892
17269
341
0
1200
Books: Tales
Kunstobjekte & Papier
1
Vegyes könyvtétel, 4 db: Hans Fallada: Mese a hűséges sünöcskéről. Würtz Ádám rajzaival.+Dala László: Mit mesélnek a hegyek? Szecskó Péter rajzaival+Megay László: Könyves könyv. Rékassy Csaba rajzaival.+Bolgár György: Híd a folyó felett. Csergezán Pál rajzaival. Bp.,1976-1980, Móra. Kiadói kartonált papírkötés, és kiadói félvászon-kötés, változó állapotban, az egyik foltos.
Das Lot is nicht erreichbar
1757393
17270
341
0
800
Books: Tales
Kunstobjekte & Papier
1
Walt Disney Pocahontas. II. kiadás. Bp., 1996, Egmont. Kiadói papírkötésben. Kötésén kis gyűrődések.
Das Lot is nicht erreichbar
1613940
17271
341
0
800
Books: Tales
Kunstobjekte & Papier
1
Sziráky Judit: A csillagvadász. Fazekas Lajos rajzaival. Bp., 1955, Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, ajándékozási sorokkal.
Das Lot is nicht erreichbar
1613932
17272
341
0
1000
Books: Tales
Kunstobjekte & Papier
1
Bartócz Ilona: Pesti kislány falun. Gábor Éva rajzaival. Bp.,[1960], Minerva. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
1758511
17273
341
0
800
Books: Tales
Kunstobjekte & Papier
1
Edwards Zsuzsanna: Víganvolt Valentin cirkusza és más mesék. Pécs, 2006, Alexandra. Kiadói kartonált papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1727154
17274
341
0
1800
Books: Tales
Kunstobjekte & Papier
1
Arthur Ransome: Fecskék és fruskák. Fordította: Baloghy Mária. Szegő Éva rajzaival. Bp.,é.n., Athenaeum. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott borítóval
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse