https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Märchen

Zahl der Lose: 81

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
G. A. Bürger: Münchausen báró (Gustav Doré fametszeteivel) Helikon Kiadó, 1983. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban.
1
17242.

G. A. Bürger: Münchausen báró (Gustav Doré fametszeteivel) Helikon Kiadó, 1983. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Milani, Mino-Castex, Carlo: A világ felfedezése rajzos regényekben: Odüsszeusz, Nagy Sándor, A vikingek, Marco polo. Larousse, 1989.
1
17243.

Milani, Mino-Castex, Carlo: A világ felfedezése rajzos regényekben: Odüsszeusz, Nagy Sándor, A vikingek, Marco polo. Larousse, 1989.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bessenyei Antal: A kis barkácsoló. Rajzolta: Tahi-Toth Nándor. Bp., 1967, Minerva. Kiadói haránt alakú félvászon-kötés, foltos.
1
17244.

Bessenyei Antal: A kis barkácsoló. Rajzolta: Tahi-Toth Nándor. Bp., 1967, Minerva. Kiadói haránt alakú félvászon-kötés, foltos.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Max Lucado: A legnemesebb. Sergio Martinez illusztrációival. Fordította: Ficsor Lillia. Bp.,2011, Keresztyén Ismeretterjesztő Alapítvány. Kiadói kartonált papírkötés.
1
17245.

Max Lucado: A legnemesebb. Sergio Martinez illusztrációival. Fordította: Ficsor Lillia. Bp.,2011, Keresztyén Ismeretterjesztő Alapítvány. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Csiga-biga házikó. Vidám mondókák és versek. Rajzolta: Radvány Zsuzsa.  h.n.,é.n.,Pro Junior. Kiadói kartonált leporelló-kötés, jó állapotban.
1
17246.

Csiga-biga házikó. Vidám mondókák és versek. Rajzolta: Radvány Zsuzsa. h.n.,é.n.,Pro Junior. Kiadói kartonált leporelló-kötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Paulini Béla: Dugasz Matyi birodalma. A szerző rajzaival. Bp.,1958, Móra. Második kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval.
1
17247.

Paulini Béla: Dugasz Matyi birodalma. A szerző rajzaival. Bp.,1958, Móra. Második kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Hárs László: Tóbiás, a gyáva óriás. Gyermekmesék felnőtteknek. Janovits István rajzaival. Bp., 1946, Népszava Könyvkiadó. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval.
1
17248.

Hárs László: Tóbiás, a gyáva óriás. Gyermekmesék felnőtteknek. Janovits István rajzaival. Bp., 1946, Népszava Könyvkiadó. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Suse La Chapelle-Roobol: A kis Makrancos, mint nagymama. Fordította: Kövér Ilma. Bp.,é.n.,Athenaeum. Kiadói festett, illusztrált egészvászon-kötés, kissé laza fűzéssel.
1
17249.

Suse La Chapelle-Roobol: A kis Makrancos, mint nagymama. Fordította: Kövér Ilma. Bp.,é.n.,Athenaeum. Kiadói festett, illusztrált egészvászon-kötés, kissé laza fűzéssel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Első enciklopédiám Micimackóval és barátaival - Állatok. Bp.,2007, Egmont. Kiadói keménykötés, a címlapra és a hátsó szennylapra matricákat ragasztottak, a címlapot követő két oldalon firka.
1
17250.

Első enciklopédiám Micimackóval és barátaival - Állatok. Bp.,2007, Egmont. Kiadói keménykötés, a címlapra és a hátsó szennylapra matricákat ragasztottak, a címlapot követő két oldalon firka.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
V. Szevasztyjanov: Utazás a világűrbe. Fordította: Feleki Ingrid. A. Beszlik illusztrációival. Bp.,1978, Malis-Móra. Kiadói papírkötés, kihajtható, térbeli mesekönyv.
1
17251.

V. Szevasztyjanov: Utazás a világűrbe. Fordította: Feleki Ingrid. A. Beszlik illusztrációival. Bp.,1978, Malis-Móra. Kiadói papírkötés, kihajtható, térbeli mesekönyv.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Guruljborsócska. A Szovjetunió népeinek meséi. Szerk.: Kroh László. Fordította Drávai Gizella. L. Leviczkij rajzaival. Ungvár (Uzshorod), 1958, Kárpátontúli Területi Kiadó. Kiadói kopottas félvászon-kötés.
1
17252.

Guruljborsócska. A Szovjetunió népeinek meséi. Szerk.: Kroh László. Fordította Drávai Gizella. L. Leviczkij rajzaival. Ungvár (Uzshorod), 1958, Kárpátontúli Területi Kiadó. Kiadói kopottas félvászon-kötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
F. H. Burnett: A kis lord. Fordította: Névy Béla. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval.
1
17253.

F. H. Burnett: A kis lord. Fordította: Névy Béla. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse