https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Märchen Zahl der Lose: 81
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1820633
17242
341
0
800
Books: Tales
Kunstobjekte & Papier
1
G. A. Bürger: Münchausen báró (Gustav Doré fametszeteivel) Helikon Kiadó, 1983. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
1819848
17243
341
0
800
Books: Tales
Kunstobjekte & Papier
1
Milani, Mino-Castex, Carlo: A világ felfedezése rajzos regényekben: Odüsszeusz, Nagy Sándor, A vikingek, Marco polo. Larousse, 1989.
Das Lot is nicht erreichbar
1811969
17244
341
0
800
Books: Tales
Kunstobjekte & Papier
1
Bessenyei Antal: A kis barkácsoló. Rajzolta: Tahi-Toth Nándor. Bp., 1967, Minerva. Kiadói haránt alakú félvászon-kötés, foltos.
Das Lot is nicht erreichbar
1758545
17245
341
0
800
Books: Tales
Kunstobjekte & Papier
1
Max Lucado: A legnemesebb. Sergio Martinez illusztrációival. Fordította: Ficsor Lillia. Bp.,2011, Keresztyén Ismeretterjesztő Alapítvány. Kiadói kartonált papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1758495
17246
341
0
800
Books: Tales
Kunstobjekte & Papier
1
Csiga-biga házikó. Vidám mondókák és versek. Rajzolta: Radvány Zsuzsa. h.n.,é.n.,Pro Junior. Kiadói kartonált leporelló-kötés, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1612267
17247
341
0
1000
Books: Tales
Kunstobjekte & Papier
1
Paulini Béla: Dugasz Matyi birodalma. A szerző rajzaival. Bp.,1958, Móra. Második kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
1604724
17248
341
0
1000
Books: Tales
Kunstobjekte & Papier
1
Hárs László: Tóbiás, a gyáva óriás. Gyermekmesék felnőtteknek. Janovits István rajzaival. Bp., 1946, Népszava Könyvkiadó. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
1821347
17249
341
0
1000
Books: Tales
Kunstobjekte & Papier
1
Suse La Chapelle-Roobol: A kis Makrancos, mint nagymama. Fordította: Kövér Ilma. Bp.,é.n.,Athenaeum. Kiadói festett, illusztrált egészvászon-kötés, kissé laza fűzéssel.
Das Lot is nicht erreichbar
1884840
17250
341
0
2000
Books: Tales
Kunstobjekte & Papier
1
Első enciklopédiám Micimackóval és barátaival - Állatok. Bp.,2007, Egmont. Kiadói keménykötés, a címlapra és a hátsó szennylapra matricákat ragasztottak, a címlapot követő két oldalon firka.
Das Lot is nicht erreichbar
1869204
17251
341
0
1000
Books: Tales
Kunstobjekte & Papier
1
V. Szevasztyjanov: Utazás a világűrbe. Fordította: Feleki Ingrid. A. Beszlik illusztrációival. Bp.,1978, Malis-Móra. Kiadói papírkötés, kihajtható, térbeli mesekönyv.
Das Lot is nicht erreichbar
1614290
17252
341
0
1000
Books: Tales
Kunstobjekte & Papier
1
Guruljborsócska. A Szovjetunió népeinek meséi. Szerk.: Kroh László. Fordította Drávai Gizella. L. Leviczkij rajzaival. Ungvár (Uzshorod), 1958, Kárpátontúli Területi Kiadó. Kiadói kopottas félvászon-kötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1846476
17253
341
0
800
Books: Tales
Kunstobjekte & Papier
1
F. H. Burnett: A kis lord. Fordította: Névy Béla. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse