Antik Zahl der Lose: 47
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1913955
11096
340
Antique
Sárkányt ábrázoló, régi, nagyméretű, kínai jáde pecsétnyomó, / Antique Chinese seal maker with dragon figure. Made of jade. Large size. 12 cm 1913996
11097
340
Antique
XIX. sz.: Elefántot formázó bronz olajlámpás / Bronze elephant shaped oil lantern 27 cm 1913805
11098
340
26000
Antique
1913929
11099
340
Antique
Hajós jelenetet ábrázoló, régi kínai acél pecsétnyomó, gazdagon díszített / Antique steel Chinese seal maker with rich ornaments 7 cm
1913927
11100
340
Antique
Istennő fejet ábrázoló, nagyméretű, régi kínai bronz pecsétnyomó. Jelzett / Large bronze Chinese seal maker. Signed. 11,5 cm 1858085
11101
340
27000
Antique
Reményi Budapest jelzett hegedűvonó / Violin bow. 75 cm
1858081
11102
340
27000
Antique
Albert Thoma elzett hegedűvonó / Violin bow. 75 cm
1858075
11103
340
70000
Antique
Marma jelzett hegedűvonó / Violin bow. 73 cm
1716843
11104
340
Antique
cca 1920-1940 Budapest címer, bronz, préselt, 17x14 cm.
1887124
11105
340
30000
Antique
cca 1900 Díszes fém teamelegítő, jelzett, m:30 cm
1887148
11106
340
Antique
Art deco márvány tintatartó szett, tapperrel, Welvárd és Palotay szigetelő vállalat jelzéssel , 29x18 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF