Antik

Zahl der Lose: 47

XX.sz.e apa a fiával, festett, elefántcsont, jelzett, m: 9,5 cm
11069.

Rufpreis:
29 000 HUF
78,59
90,63

11070.

Rufpreis:
5 000 HUF

Faragott nefrit karkötő, távol keleti írásjelekkel,repedéssel, foltos, d:7 (6) cm
11071.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

XIX. sz.: Nagyméretű faragott velencei tükör. Faragott fa, gipsz rátétekkel, gazdagon díszítve. Gipsz díszek egy része megerősítésre szorul, hiányos. Tükör mérete: 103x61 cm, Teljes magasság 152 cm / Large carved mirror.
11072.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Solingeni, jelzett, gyöngyháznyelű, aranyozott pengéjű 12 darabos gyümölcskés, gyümölcsvilla és dióbontó készlet. / Set of 12 Solingen fruit fork, knife and nut openers. Gold plated, nacre handle
11073.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

XIX. sz. vége: Einsiedler szignóval: Három fácánt ábrázoló bronz szobor, márvány talapzaton. Jelzet: Einsiedler. / Art Nouveau sculpture bronze pheasants with marble base. Signed: Einsiedler. 35x12 cm
11074.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Nagyméretű ezüstözött ékszeres doboz fazettázott kristály-üveggel, (Weihnachten 1915 felirattal). /Fedél sarkában kis törés. 35 x 24 x 10 cm  /  Antique silverplated glass jewelry box with faceted cut glass, 35 x 24 x 10 cm
11075.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

XIX. sz. Ezüstözött asztalközép puttó szobrocskával  21 cm átmérőjű csiszolt üveg tartórésszel. / Antique silver plated centerpiece late 19th century with cut bowl /diameter: 8,26 in./, depicting cherub. 32 cm
11076.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

cca 1910 Jelzett (Paris) festett fa testű és fejű baba, mozgatható végtagokkal, piszkos, m: 57 cm
11077.

Rufpreis:
6 000 HUF

cca 1910 Jelzett (Unis France) festett porcelán fejű baba, mozgatható végtagokkal, piszkos, m: 55 cm
11078.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

cca 1910 Jules Verlingue  festett porcelán fejű baba, mozgatható végtagokkal, piszkos, m: 60 cm
11079.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Szecessziós Argentor kínáló kosárka, üvegbetéten apró csorbákkal, m: 12,5 cm
11080.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF