Antik Zahl der Lose: 47
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1909175
11081
340
Antique
Szecessziós Argentor nagy füles kínáló, üvegbetéten karcolásokkal, m: 22 cm, d:25 cm
1909183
11082
340
Antique
Szecessziós Argentor kosár, pótolt hibátlan üvegbetét, jelzett, m:16 cm, 28×14 cm
1909224
11083
340
Antique
Angol E.P.N.S. áttört gyümölcsös kosár, hibátlan pótolt üvegbetéttel, jelzett, 26×20 cm, m: 9 cm
1909243
11084
340
Antique
W.M.F. szecessziós talpas ón váza, jelzett, hibátlan kraklé üvegbetéttel, kopott, m: 17 cm
1914133
11085
340
11000
Antique
Réz fedeles karafa, csiszolt hibátlan üvegtesttel, jelzett (LF.B. Budapest), m: 25 cm
1911100
11086
340
Antique
cca 1900 Neobarokk lábas réz kínáló,üvegbetéttel (csorba nélkül), jelzés nélkül, 19×19 cm, 1911153
11087
340
15000
Antique
Brilland ezüstözött fém talpas kínáló, jelzett, pótolt üvegbetéttel, m:23 cm, d: 25 cm
1911194
11088
340
22000
Antique
Kayser puttós gyertyatartó, bronz-spiáter, jelzett, apró horpadással a tetején, m:40 cm
1911214
11089
340
15000
Antique
Jelzett Bavaria (GBN) réz-fém teaforraló, m: 38 cm
1912396
11090
340
Antique
Argentor szecessziós füles kis kínáló, ezüstözött réz, jelzett, pótolt, üvegbetéttel (apró csorbával), m: 13,5 cm
1913941
11094
340
Antique
Sárkányt ábrázoló, régi kínai jáde pecsétnyomó / Antique jade Chinese seal maker with dragon figure ornaments 4,5 cm 1913950
11095
340
Antique
Sárkányt és kakast ábrázoló, régi kínai fa pecsétnyomó, kézzel festett díszítéssel / Antique Chinese seal maker with dragon and cock figures. Made of wood, with hand painted image. d:5,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF