Juwelen Zahl der Lose: 163
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1912770
19012
340
Jewellery
Ezüst (Ag.) Pandóra charm (3 db), jelzett, bruttó: 7,2 g 1913399
19013
340
Jewellery
Ezüst (Ag.) charm ( 3db), jelzett, Pandóra karkötőre, nettó:4,8 g 1913433
19014
340
Jewellery
Ezüst (Ag.) nyaklánc fényképtartós medál, jelzett, nettó:8,8 g 1913911
19015
340
Jewellery
Ezüst (Ag.) nyaklánc, gránátokkal, jelzés nélkül, bruttó: 14,8 g 1913978
19016
340
5500
Jewellery
Ezüst (Ag.) nyaklánc medállal és fülbevaló pár, csiszolt üveggel, jelzés nélkül, apró hibával, bruttó: 9,1 g
1844243
19017
340
Jewellery
Ezüst (Ag.) pudrié, jelzett fém betéttel, gravírozott mintával, monogrammal, nettó:51 g, d:9 cm
1911406
19018
340
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) masszív kígyó karperec, jelzett, h: 18,5 cm, nettó: 8,5 g 1911659
19019
340
7500
Jewellery
Orosz ezüst(Ag) csavart nyelű kanál, jelzett, h: 14,3 cm, nettó: 28,2 g 1877519
19020
340
Jewellery
Ezüst (Ag.) övcsat nielló díszítéssel, jelzés nélkül, bruttó: 32 g., 7×5 cm 1911601
19021
340
22000
Jewellery
Ezüst(Ag) ovális áttört kosárka, jelzett, 12×8,3×5 cm, nettó: 80,2 g
1758110
19022
340
15000
Jewellery
Ezüst (Ag.) díszes keleti függő, kő berakásokkal, jelzés nélkül, d: 6 cm, bruttó 15,9 g
1911207
19023
340
7500
Jewellery
Antik ezüst(Ag) övcsat, jelzett, 4×3 cm, nettó: 15,9 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF