Juwelen Zahl der Lose: 163
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1910749
19060
340
6500
Jewellery
Ezüst (Ag.) Pandóra masnis gyűrű, jelzett, méret: 54, bruttó:3,8 g 1910690
19061
340
6500
Jewellery
Ezüst (Ag.) Pandóra gyűrű páros, jelzett, méret:58, bruttó:4,6 g 1910697
19062
340
Jewellery
Ezüst (Ag.) gyűrű ( 2db), egyik szintetikus kővel, méret:51 és 57, együtt bruttó:5,7 g
1912787
19063
340
3200
Jewellery
Ezüst (Ag.) masszív gyűrű, méret: 55, jelzett, nettó: 10 g
1913909
19064
340
Jewellery
Aranyozott ezüst (Ag.) gyűrű, csiszolt cirkonnal, jelzett, méret:54, bruttó: 9,4 g
1913627
19065
340
Jewellery
Ezüst (Ag.) gyűrű, tenyésztett gyönggyel,ametiszttel, opállal, jelzett, méret: 54, bruttó:5,6 g 1913624
19066
340
28000
Jewellery
Ezüst (Ag.) gyűrű, csiszolt rubinnal, jelzett, méret: 56, bruttó:6,8 g
1913340
19067
340
Jewellery
Ezüst (Ag.) gyűrű gyöngyház berakással, jelzett, méret:51, bruttó:4,7 g 1911505
19068
340
2200
Jewellery
Ezüst(Ag) fantáziamintás karkötő, jelzett, h: 20,8 cm, nettó: 8,2 g 1911498
19069
340
Jewellery
Ezüst(Ag) "végtelen" mintás beszúrós fülbevalópár, jelzett, 0,8×0,3 cm, nettó: 0,8 g 1911495
19070
340
Jewellery
Ezüst(Ag) "végtelen" mintás, antikolt, kövekkel díszített karkötő, állítható hosszúság, jelzett, h:18,5 - 21 cm, bruttó: 4,7 g 1911486
19071
340
Jewellery
Ezüst(Ag) áttört rózsás csepp alakú fülbevalópár, jelzett, 4,5×2,6 cm, nettó: 2,4 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF