Juwelen Zahl der Lose: 163
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1911217
19000
340
3400
Jewellery
Ezüst(Ag) leveles medál, korall díszítéssel, jelzett, 5×4 cm, bruttó: 4,3 g 1911202
19001
340
15000
Jewellery
Antik ezüst(Ag) gombok, 4 db, jelzett, horpadással, sérüléssel, d: 2,5 cm, nettó: 53,4 g 1911233
19002
340
3200
Jewellery
Ezüst(Ag) leveles bross, jelzett, h: 6,5 cm, bruttó: 5,1 g 1911212
19003
340
3800
Jewellery
Ezüst(Ag) bross jáde kővel, jelzett, 3,5×3 cm, bruttó: 18,7 g 1911567
19004
340
3800
Jewellery
Ezüst(Ag) masszív fantáziaszemes karkötő, jelzett, h: 19,5 cm, nettó: 13,9 g
1913964
19005
340
8500
Jewellery
Ezüst (Ag.) Pandóra charm (3 db), jelzett, bruttó: 8,1 g 1909508
19006
340
Jewellery
Pandóra "Reflexion" ezüst (Ag) karkötő, jelzett, h:16 cm, nettó: 11 g
1912330
19007
340
Jewellery
Női mandzsetta gomb párban ezüst, türkiz kővel Br: 15 g / Silver and Turquois womens sleeve buttons. 1912333
19008
340
Jewellery
Ezüst karlánc türkiz kövekkel 34 g, h: 19 cm / Silver and Turquois womens bracelet 1913769
19009
340
Jewellery
Ezüst(Ag) szív medál, jelzett, h: 2 cm, nettó: 1,7 g 1913730
19010
340
Jewellery
Ezüst(Ag) cirkóniával díszített szív alakú függő, jelzett, h: 1,5 cm, bruttó: 1,1 g 1913677
19011
340
Jewellery
Ezüst(Ag) áttört gyűrű, jelzett, méret: 53, nettó: 3,5 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF