https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Juwelen

Zahl der Lose: 163

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
IWC Schaffhausen 14 K arany zsebóra sérült nem müködő hiányos állapotban / Vintage IWC Schaffhausen 14C gold pocket watch, not working, bad condition, gr: 66,9g d: 5 cm
1
19024.

IWC Schaffhausen 14 K arany zsebóra sérült nem müködő hiányos állapotban / Vintage IWC Schaffhausen 14C gold pocket watch, not working, bad condition, gr: 66,9g d: 5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
160 000 HUF
433,60
EUR
,
500,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst(Ag) áttört virágmintás süteményes lapát, jelzett, h: 14 cm, nettó: 27,3 g
1
19025.

Ezüst(Ag) áttört virágmintás süteményes lapát, jelzett, h: 14 cm, nettó: 27,3 g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
21,88
USD
Zahl der Gebote:
7
 
Ezüst (Ag.) nyaklánc, kő berakásos medállal, jelzett, h: 61,5 cm, bruttó 22,2 g
1
19026.

Ezüst (Ag.) nyaklánc, kő berakásos medállal, jelzett, h: 61,5 cm, bruttó 22,2 g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
EUR
,
11,88
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Ezüst(Ag) mokkáskanál, 5 db, jelzett, 11,5 cm, nettó: 63,7 g
1
19027.

Ezüst(Ag) mokkáskanál, 5 db, jelzett, 11,5 cm, nettó: 63,7 g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
3
 
Díszes ezüst (Ag.) szalvétagyűrű, jelzett, d: 5 cm, nettó 45,1 g
1
19028.

Díszes ezüst (Ag.) szalvétagyűrű, jelzett, d: 5 cm, nettó 45,1 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst (Ag.) art deco cigarettatárca, jelzett, mesterjeggyel (BM), nettó: 153 g, 11×8 cm
1
19029.

Ezüst (Ag.) art deco cigarettatárca, jelzett, mesterjeggyel (BM), nettó: 153 g, 11×8 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
EUR
,
50,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst(Ag) fűszeres kanál, jelzett, h: 8 cm, nettó: 6,4 g
1
19030.

Ezüst(Ag) fűszeres kanál, jelzett, h: 8 cm, nettó: 6,4 g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
5
 
Női mandzsetta gomb párban 14 K arany és gyöngyház, féldrágakővel Br: 10,3 g / Gold and nacre womens sleeve buttons.
1
19031.

Női mandzsetta gomb párban 14 K arany és gyöngyház, féldrágakővel Br: 10,3 g / Gold and nacre womens sleeve buttons.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
EUR
,
75,00
USD
Zahl der Gebote:
16
 
Ezüst (Ag.) mini versenyautó, jelzés nélkül, nettó:32 g, 5,5×4 cm
1
19032.

Ezüst (Ag.) mini versenyautó, jelzés nélkül, nettó:32 g, 5,5×4 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
EUR
,
43,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst(Ag) gyöngyházberakásos gyűrű, jelzett, méret: 52, bruttó: 4,9 g
1
19033.

Ezüst(Ag) gyöngyházberakásos gyűrű, jelzett, méret: 52, bruttó: 4,9 g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
3
 
Ezüst(Ag) pillangós gyűrű, jelzett, méret: 54, nettó: 2,6 g
1
19034.

Ezüst(Ag) pillangós gyűrű, jelzett, méret: 54, nettó: 2,6 g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Ezüst(Ag) háromköves modern gyűrű, jelzett, méret: 52, bruttó: 2,6 g
1
19035.

Ezüst(Ag) háromköves modern gyűrű, jelzett, méret: 52, bruttó: 2,6 g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse