Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 177

Cholnoky Jenő: Afrika. 1. kötet. Bp., é. n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 4+267 p.+1 t. színes kihajtható térkép. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozat-kötésben, jó állapotban.
15510.

Rufpreis:
3 000 HUF

15511.

Rufpreis:
2 000 HUF

15512.

Rufpreis:
1 600 HUF

Bél Mátyás: Heves megye ismertetése 1730-1735.  Fordította és magyarázatokkal ellátta Soós Imre. Eger, 1968. Eger vára barátainak köre. Kiadói papírkötésben.
15513.

Rufpreis:
2 800 HUF

Mihály Ferenc-Szakály Ferenc-Szirányi Péter: A 250 éves Mosonmagyaróvári Gimnázium története. Mosonmagyaróvári Helytörténeti Füzetek VIII. Mosonmagyaróvár, 1989, Hazafias Népfront Mosonmagyaróvári Bizottsága-Mosonmagyaróvári Múzeumbarátok Egyesülete. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15514.

Rufpreis:
1 200 HUF

Mezey István: Az igazi japán. Bp., 1939, Magyar Nippon-Társaság Kiadása. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva.Kiadói foltos félvászon kötés, kopott borítóval, az elülső szennylap hiányzik.
15515.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Bill Harris: Chicago. A picture memory. New York-Avenel,1994,Crescent Books. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15516.

Rufpreis:
1 200 HUF

Dr. Gáspár Ferencz: Ausztrália, Csendes óceáni szigetek, Japánország, Khina, Szibiria. A Föld körül. V. kötet. Bp.,1908, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált, dombornyomásos zöld egészvászon-kötés, kopottas borítóval.
15517.

Rufpreis:
1 000 HUF
14

Budapest gyógyfürdői és fürdői. Szerk.: Dr. Vitéz András. Magyarország gyógyfürdői. Bp., 1980, Panoráma. Kiadói kartonált papírkötés.
15518.

Rufpreis:
1 000 HUF

Gerald Durrell-Lee Durrell: Durrell a Szovjetunióban. Bp.,1989, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15519.

Rufpreis:
800 HUF

15520.

Rufpreis:
5 000 HUF

15521.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF