Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 177

15012.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Budapest Főváros Levéltára ideiglenes fond- és állagjegyzéke. Szerk.: Horváth J. András. Bp.,2003, Budapest Főváros Levéltára. Kiadói papírkötés.
15013.

Rufpreis:
1 600 HUF

Egri Állami Levéltár fondjainak jegyzéke. Magyar Állami Levéltárak fondjegyzéke. III. kötet. Területi Levéltárak Fondjegyzékei 4. rész. Bp., 1962, Művelődésügyi Minisztérium Levéltári Osztálya - Levéltárak Országos Központja, 44 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Megjelent 600 példányban.
15014.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kéziratos térképek az Egri Állami Levéltárban. Levéltári Jegyzékek I. Kéziratos térképek a területi állami levéltárakban. II. Bp., 1965, Művelődésügyi Minisztérium Levéltári Osztálya - Levéltárak Országos Központja, 244 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15015.

Rufpreis:
2 000 HUF

15016.

Rufpreis:
1 600 HUF

Roald Amundsen: Amundsen északi útja. (Az északnyugati átjáró.) A hat világrész. Utazások és fölfedezések. I. Fordította: Halász Gyula.+A déli sark meghódítása. Fordították: Telekes Béla, Baktay Ervin, Ballenegger Henrik. A hat világrész. Utazások és fölfedezések. VII. (Egybekötve.) Bp.,é.n., Világirodalom-Weiler és Társa. Fekete-fehér fotókkal, térképekkel illusztrált. Átkötött félvászon-kötés.
15017.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kárpátaljai tétel: Boniszlavszky Tibor: (Magyar) zenei élet Kárpátalján.  1993., Po Zakarpatijo, Slivae Zakaroatszkij Narodny Hor. (megviselt)
15018.

Rufpreis:
1 000 HUF

Pataki Ferenc: Adalékok Makád község történetéhez. A letelepüléstől a felszabadulásig. Ráckevei füzetek 11. Ráckeve, (1986), Városi Jogú Nagyközségi Közös Tanács VB. Kiadói papírkötés, ajándékozási sorokkal. Megjelent 1000 példányban.
15019.

Rufpreis:
800 HUF

Bilkó István: Komárom város tűzvédelmének története. Komárom,(1993), Komáromi Városszépítő Egyesület, 112 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban. A szerző által dedikált.
15020.

Rufpreis:
1 200 HUF

Erdélyi Tibor: Aki velem nincsen, ellenem van.Tolcsvai Nagy Géza fametszetes illusztrációjával a borítón. Sopron, 1942, Cristea László,(Röttig-Romwalter Nyomda Rt.), 48 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval. Irredenta verseskötet.
15021.

Rufpreis:
1 000 HUF

15022.

Rufpreis:
2 000 HUF

15023.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF