Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 177

Dr. Hőgyész László: Régi települések és épületmaradványok Sümegen. Sümeg, 1976, Sümeg Nagyközségi Közös Tanács-Hazafias Népfront Bizottsága, 50 p. Kiadói papírkötéssel, jó állapotban.
15036.

Rufpreis:
800 HUF

Jozo Simko: Magas Tátra. Bp., 1965., Sport. Második, javított és bővített kiadás. Kiadói félvászon-kötés, térkép-melléklet nélkül.
15037.

Rufpreis:
800 HUF

Cholnoky Béla: Gróf Teleki Sámuel útja Kelet-Afrikában. Világjárók. Utazások és kalandok. Bp., ,Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban.
15038.

Rufpreis:
1 800 HUF
10

Klösz György - Lugosi Lugo László: Budapest 1900-2000. Bp., 2001, Vince. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban
15039.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szenti Tibor: Parasztvallomások. Gazdák emlékezése Vásárhelyről. Bp.,1985, Gondolat. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15040.

Rufpreis:
1 000 HUF

15041.

Rufpreis:
2 000 HUF

15042.

Rufpreis:
2 000 HUF

15043.

Rufpreis:
1 000 HUF

15044.

Rufpreis:
1 000 HUF

15045.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hollósi Somogyi József: Tengerek és gyarmatok. Bp.,1946, Egyetemi Nyomda. Kiadói kopott félvászon-kötés.
15046.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kovaltsik Sándor: Utazásaim, külföldi élményeim. Amíg a Piccoloból szakember lesz. Bp., 1931, Fortuna nyomda, 94+16 p. Szövegközti képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói fűzött kartonborítóban, foltos, felvágatlan példány.
15047.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF