https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 177
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1884277
15522
340
0
1000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Gilbert Gile Nicaud: Pelletier Doisy repülőútja Páristól Tokióig. Fordította: Dr. Szilber József. De La Vaulx gróf. a nemzetközi aero-szövetség elnökének előszavával térképmellékletekkel és képmellékletekkel. Hat Világrész. Utazások és felfedezések. XXIII. Bp.,1927, Világirodalom Könyvkiadóvállalat, 184 p. Kiadói papírkötésben, kissé foltos hátsó borítóval, 8 lap kijár.
Das Lot is nicht erreichbar
1889048
15523
340
0
800
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Széchényi pesti tervei. Magyar Levelestár. Válogatta a szöveget gondozta, az utószót és a jegyzeteket írta: Bácskai Vera, Nagy Lajos. Fordította: Bába Iván, Vásárhelyi Judit, Ziegler Géza. Bp.,1985, Szépirodalmi. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. 1815430
15524
340
0
800
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Schwarz Katalin: Pest-budai Hírmondó 2. Bp., 1989
Das Lot is nicht erreichbar
1651210
15525
340
0
1600
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Hadházy Jenő: Hajdúhadház református értékei. Hajdúhadház, 2013, Hajdúhadházi Református Egyházközség. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1832627
15526
340
0
6000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Dr. Miltényi Márta: A sportmozgások anatómiai alapjai. Bp.,1980, Sport. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1783750
15527
340
0
1000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Kalauz a régi és az új Kolozsvárhoz. Kolozsvár, 1992. Korunk.
Das Lot is nicht erreichbar
1831059
15528
340
0
4000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Berzeviczy Albert: Itália. Úti rajzok és tanulmányok. Bp.,1905, Franklin. Második, bővített kiadás. Átkötött félvászon-kötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1832154
15529
340
0
3000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Néprajzi dolgozatok Borsod-Abauj-Zemplén megyéből. Válogatás az önkéntes néprajzi gyűjtők pályamunkáiból. Szerk.: Viga Gyula. A miskolci Herman Ottó Múzeum néprajzi kiadványai XII. kötet. Miskolc, 1981, Herman Ottó Múzeum. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
Das Lot is nicht erreichbar
1830729
15530
340
0
1600
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Hidegkuti Mihály-Hudi József: Hidegkút története. Veszprém Megyei Levéltár Kiadványai 5. Veszprém, 1987, Veszprém Megyei Levéltár. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 3500 példányban.
Das Lot is nicht erreichbar
1830911
15531
340
0
1200
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Szolnok Megyei Múzeumok évkönyve. 1982/83. Szerk.: Kaposvári Gyula-Raczky Pál-Selmeczi László. Szolnok,1983, Damjanich János Múzeum. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
Das Lot is nicht erreichbar
1793917
15532
340
0
1000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Varázslatos Föld körüli utazás. Vulkánok, vízesések, sivatagok. 2004, Reader's Digest. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1827065
15533
340
0
1200
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Gutheil Jenő: Az Árpád-kori Veszprém. Veszprém, 1979, Veszprém megyei Lapkiadó Vállalat. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse