Porzellan

Zahl der Lose: 29

Antik Zsolnay edényke (dézsa) rózsaszín dekorral. Masszába nyomott Zsolnay Pécs jelzéssel. Hibátlan. d:10 cm, m: 6,5 cm
11065.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50
11

Hollóházi porcelán váza. Szász Endre dekorjával díszített, kézzel aranyozott 21 karátos arannyal. Jelzett, minimális kopással  28 cm
11066.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Hüttl, Budapest porcelán népviseletes figura. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal 22 cm
11067.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

XIX. sz. második fele: Klasszicista fajansz ládika talpakkal. Figurális díszítésekkel. Formaszámmal. Kopásokkal. / Vintage fayance cart with figural decorations 20x16x19 cm
11068.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Szacuma kávés készlet, 2 személyre, kézzel festett, magyar tervezővel (Bereznay W. jelzéssel), kopásokkal, csésze m: 4 cm, alj d: 11,5 cm, kiöntő m: 20 cm, cukortartó m: 10,5 cm
11069.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF