Porzellan Zahl der Lose: 29
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2244927
11065
34
Antik Zsolnay edényke (dézsa) rózsaszín dekorral. Masszába nyomott Zsolnay Pécs jelzéssel. Hibátlan. d:10 cm, m: 6,5 cm 2187497
11066
34
Hollóházi porcelán váza. Szász Endre dekorjával díszített, kézzel aranyozott 21 karátos arannyal. Jelzett, minimális kopással 28 cm 2217201
11067
34
34000
Hüttl, Budapest porcelán népviseletes figura. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal 22 cm
2244938
11068
34
XIX. sz. második fele: Klasszicista fajansz ládika talpakkal. Figurális díszítésekkel. Formaszámmal. Kopásokkal. / Vintage fayance cart with figural decorations 20x16x19 cm
2224617
11069
34
Szacuma kávés készlet, 2 személyre, kézzel festett, magyar tervezővel (Bereznay W. jelzéssel), kopásokkal, csésze m: 4 cm, alj d: 11,5 cm, kiöntő m: 20 cm, cukortartó m: 10,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF