Porzellan

Zahl der Lose: 29

Herendi O'Sullivan (OS) mintás porcelán tál, kézzel festett, jelzett,hibátrlan / Hand painted porcelain with Chinese pattern d:25,5 cm
11040.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Herendi Indiai kosár fantázia mintás tányér. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 15,5 cm
11041.

Rufpreis:
4 000 HUF

Herendi Waldstein (WMC) mintás tányér. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 19,5 cm
11042.

Rufpreis:
4 000 HUF

Herendi Song (SG) mintás tányér. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 18,5 cm
11043.

Rufpreis:
6 000 HUF

Herendi Cubash (CU) mintás tányér. Kézzel festett, jelzett, kis kopással d: 18,5 cm
11044.

Rufpreis:
12 000 HUF
9

Herendi Tupini Corne d'Abondance (TCA) bőségszaru / mintás porcelán tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan / Hand painted porcelain 28x24 cm
11045.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75
15

Herendi Shanghai (SH) mintás porcelán tál, kézzel festett, jelzett, minimális gyártási mázhibával / Hand painted porcelain d:25,5 cm
11046.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Herendi Paon de Peking/ Pekingi páva (PP) mintás porcelán tányér, kézzel festett, jelzett,hibátlan / Hand painted porcelain with Chinese pattern d:20,5 cm
11047.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Herendi Tupini Corne d'Abondance (TCA) bőségszaru / mintás porcelán tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan / Hand painted porcelain d:27 cm
11048.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50
15

Herendi Indiai kosár fantázia mintás tányér. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 19 cm
11049.

Rufpreis:
6 000 HUF

Herendi Tupini (TCA) mintás bonbonniere rózsás dísszel.  Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 11 cm, m: 10 cm  / Hand painter porcelain
11050.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Herendi kínai kapuőrző oroszlán, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 16 cm / Herend Chinese guardian lion ("Foo dog"), handpainted, with hallmark, m: 16 cm
11051.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF