Porzellan Zahl der Lose: 29
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2243547
11040
34
50000
Herendi O'Sullivan (OS) mintás porcelán tál, kézzel festett, jelzett,hibátrlan / Hand painted porcelain with Chinese pattern d:25,5 cm
2243406
11041
34
Herendi Indiai kosár fantázia mintás tányér. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 15,5 cm 2243431
11042
34
Herendi Waldstein (WMC) mintás tányér. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 19,5 cm 2243438
11043
34
Herendi Song (SG) mintás tányér. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 18,5 cm 2243447
11044
34
Herendi Cubash (CU) mintás tányér. Kézzel festett, jelzett, kis kopással d: 18,5 cm 2243490
11045
34
30000
Herendi Tupini Corne d'Abondance (TCA) bőségszaru / mintás porcelán tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan / Hand painted porcelain 28x24 cm 2243512
11046
34
Herendi Shanghai (SH) mintás porcelán tál, kézzel festett, jelzett, minimális gyártási mázhibával / Hand painted porcelain d:25,5 cm
2243571
11047
34
Herendi Paon de Peking/ Pekingi páva (PP) mintás porcelán tányér, kézzel festett, jelzett,hibátlan / Hand painted porcelain with Chinese pattern d:20,5 cm 2243499
11048
34
Herendi Tupini Corne d'Abondance (TCA) bőségszaru / mintás porcelán tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan / Hand painted porcelain d:27 cm 2243405
11049
34
Herendi Indiai kosár fantázia mintás tányér. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 19 cm 2243248
11050
34
Herendi Tupini (TCA) mintás bonbonniere rózsás dísszel. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 11 cm, m: 10 cm / Hand painter porcelain 2245632
11051
34
40000
Herendi kínai kapuőrző oroszlán, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 16 cm / Herend Chinese guardian lion ("Foo dog"), handpainted, with hallmark, m: 16 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF